Tuzak Konusu

Tuzak izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Ömer Doruk (Cüneyt Arkın) bir cinayeti araştırmaktadır,  bu faili meçhul cinayetin kurbanı babasıdır. Fazıl (Ali Sururi), kasabaya bir fabrika kurar, açılış yapmak için belediye başkanından izin almak istemektedir. Fabrikanın atıkları için gerekli önlemler alınmamıştır, belediye başkanı Avni (Hulusi Kentmen), fabrikanın açılışına izin vermez. Bu durumu kendine yediremeyen Fazıl, Avni’yi öldürtür.

Fazıl, sahte izin belgesiyle fabrikanın açılışını yapar. Avni’nin oğlu Ömer, kasabaya gelir; doktor olmuştur. Başkan babasının neden öldürüldüğünü araştırmaya başlar. Kasabada fabrikanın atıklarından dolayı, zehirlenme vakaları ortaya çıkmaya başlar. Babasının cinayetiyle ilgili soruşturmaları, fabrikaya doğru yönlendiren Ömer, gerçekleri ortaya çıkartabilecek midir? Fabrikadan dolayı gelişen zehirlenme vakaları Ömer’i araştırma yapmaya sevk etmiştir.

Şirin bir Ege kasabasında geçen hikaye, halk tarafından sevilen belediye başkanı Avni Baba’nın meçhul kişilerce öldürülmesi üzerine kuruludur. Oğlu Ömer, Amerika’da okurken, babasının cinayetini duyunca apar topar Türkiye’ye döner. Başkan babasının neden ve kim tarafından öldürüldüğünü soruşturmaya başlar. Ömer, babasının intikamını almak istemektedir. Kasabada araştırmalara başlar. Ömer’e de babasına kurulduğu gibi tuzaklar kurulacaktır. Doktor olduğu için bir taraftan atıklardan zehirlenen insanları kurtarmaya çalışırken, diğer taraftan da babasının ölümüyle iligili sırları ortaya çıkartacaktır genç adam. Bu kalleşçe cinayeti yaptıran Fazıl’ın izine yaklaştıkça öfkesi ve intikam duygusu daha da büyüyecektir.

Tuzak Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Tuzak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Tuzak