Tehlikeli Miras Konusu

Tehlikeli Miras izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2009 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Tehlikeli Miras filmi,  Fransa ülkesi ve Belçika ülkesine aittir. Aksiyon filmler ve macera filmler kategorisinde yer alan Tehlikeli Miras filminin yönetmen koltuğunda Jerome Salle oturmaktadır. Tehlikeli Miras filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas ve Predrag ‘Miki’ Manojlovic. Kan dolu sahneleri ile nefes kesen bir maceraya hazır olun.

Tehlikeli Miras filminin konusu

Oldukça varlıklı bir iş adamı olan Verio Winch, tabiri caizse bir kartel yaratmıştır. Beklenmedik ölümünde sonra tek başaına yaratmış olduğu krallığında artık kimin eli kimin cebinde hiç belli değildir. Amansız bir şekilde burada iktidar savaşı başlamıştır. Ancak yönetim kurulu dahi hiç kimsenin bilmediği bir gerçek mevcuttur. O gerçek ise Verio Winch’in bir oğlu vardır. Oldukça maceraperes olan oğlu Largo, aynı zamanda hem asi hem de savaşçı bir karaktere sahiptir.

Largo, babasının intikamını alabilecek mi?

Largo, babasının şüpheli ölümünü bir yandan araştırırken diğer yandan bunu yapanların cezasını almasını ister. Largo babasından kalan bu şirketi tekrardan ele geçirmek için harekete geçer. Aksiyon, macera, dönüş ve kan dolu sahneleri ile seyirci karşısına çıkan Tehlikeli Miras filminde, Akdeniz ve Hong Kong’da geçmektedir. Ayrıca Tehlikeli Miras filmi, dünyaca ünlü bir romandan beyaz perdeye taşınmış bir eserdir. Tehlikeli Miras filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Tehlikeli Miras Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Sound

Alexandre Desplat

Original Music Composer

Editing

Camera

Denis Rouden

Director of Photography

Art

Michel Barthélémy

Production Design

Directing

Production

Eric Zaouali

Executive Producer

Costume & Make-Up

Nguyen Thi

Makeup Artist

Khadija Zeggai

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Tehlikeli Miras”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.