Kürklü Venüs Konusu

Kürklü Venüs izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2013 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kürklü Venüs filmi, Polonya ülkesine ve Fransa ülkesine aittir. Dram filmler kategorisinde yer alan Kürklü Venüs filminin yönetmen koltuğunda Roman Polanski oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sırlanmaktadır; Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric.

Kürklü Venüs filminin konusu

Çok güzel bir oyuncu, bir yönetmenin yeni projesinde yer almak istemektedir. Bunun için ise yönetmeni bir şekilde ikna etmesi gerekmektedir. İkna etmek için ise oldukça çok ilginç yöntemlere başvurur. Güzel oyuncu hedefine ulaşmak için şu yola başvurmuştur; amaca giden bütün yollar mübahtır.

Kürklü Venüs filmi, kitaptan uyarlama bir filmdir

Avustralyalı yazar olan Leopold von Sacher-Masoch’un 1870 yıllarında dünyaca ünlü romanı olarak basılaan Kürklü Venüs’ün orijinal ismi Venun in Furs’tur. Yönetmen koltuğunda Polonyalı sinemacı Roman Polanski, beyaz perdeye yeni bir uyarlama olarak izleyicilerin karşısına çıkardı. Kürklü Venüs filminin başrol koltuğunda ise Emmanuelle Seigner ve Mathieu Amalric oturmaktadır. Kürklü Venüs filmini sitemizden Tüürkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kürklü Venüs Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Sound

Alexandre Desplat

Original Music Composer

Directing

Production

Camera

Paweł Edelman

Director of Photography

Editing

Art

Jean Rabasse

Production Design

Bruno Via

Art Direction

Costume & Make-Up

Didier Lavergne

Makeup Artist

Dinah Collin

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Kürklü Venüs”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.