Tehlike Faktörü

2012122 dk, ,

Tehlike Faktörü Konusu

Tehlike Faktörü izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Uluslararası Güvenlik İşlerinde ajan olarak görev yapan Jon, suç üstü yakalanmış ve sorgusu gerçekleşmiş bir bilim adamına başka bir ülkeye geçmesinde eskortluk edecektir. Bu yolculuk esnasında Jon büyük bir ihanete uğrar. Bu ihanet ise kendi ekibinden birisi tarafından gerçekleştirilir. Jon’u kendi ekibinden birisi başından vurur. Söz konusu olan bilim adamını ise kaçırır. Jon kendine geldiği zaman ise kendini bir hastanede olduğunu görür. Doktor Jon’u muayene etmeye geldiği zaman ise Jon’un hiçte hoşuna gitmeyecek bir şey söyler.

Jon’a bir itiraf vardır

Doktor Jon’a 2 hafta içerisinde beynindeki kurşunun onu felç edeceğini açıklar. Jon ise annesini görmek için Pekin’e döner. Annesi ise Jon’a bir itirafta bulunur. Bu itiraf ise Malezya’da bir abisi olduğu ve kumarbaz olan babası tarafından büyütüldüğünü açıklar. Jon bu defa ise Malezya’ya yolculuk için hazırlanır. Malezya’d yaşayan kardeşi Yeung’u bulmak için harekete geçer. Öte yandan sağlık sorunu vardır ve her geçen dakika  Jon için felç demektir. Uçaktayken sağlık durumuyla ilgili kendisine yardımcı olması için Dr. Kan ile iletişime geçer. Ancak Malezya’ya gittiği zaman Yeung doktoru kaçırmak için harekete geçer. Jon ise rehin olarak alınır. İkisi kardeş olduklarını anladıkları zaman ise söz konusu olan suçlululara karşı birlikte mücadeleye başlarlar.

Tehlike Faktörü filmi hakkında

2012 yılında seyirci karşısına çıkan Tehlike Faktörü filmi, aksiyon ve suç kategorisinde yer almaktadır. Dante Lam yönetmenliğinde çekilen filmde, Jay Chou, Nicholas Tse, Peng Lin, Bing Bai, Andy On gibi isimler başrolde yer almıştır. Çin’de çekilen Tehlike Faktörü film, aksiyon severler için biçilmiş bir kaftan diyebiliriz.

Tehlike Faktörü Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Jay Chou

Wan Fei / Jon

Nicholas Tse

Wan Yang / Yeung

Andy On

Sean Wong

Lin Peng

Dr Rachel Kan

Elaine Jin

Mrs Wan Fengling

Crystal Lee Hing-Hau

Wan Changsheng / Champ

Wu Hao-kang

Wan Yeung's former partner

Jess Teong

Rachel's mother

Zhang Ran

Nurse Wang

Production

Albert Yeung

İdari Yapımcı

Costume & Make-Up

Sound

Peter Kam

Original Music Composer

Directing

Dante Lam

Yönetmen

Writing

Editing

İlk yorum yapan siz olun “Tehlike Faktörü”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.