Muhbir Konusu

Muhbir izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 yılında seyirci karşısına çıkan Muhbir, aksiyon, dram, gerilim kategorilerinde yer alıyor. Sahnelerinde aksiyonu fazlasıyla hissettiren Muhbir, Hong Kong’da çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dante Lam oturmaktadır. Muhbir’in başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Nicholas Tse, Nick Cheung, Kwai Lun – Mei, Miao Pu, Liu Kai – Chi, Lu Yi, Philip Keung, Lau Kong, Lawrence Cheng, Sherman Chung. Zaman zaman gerilimi, zaman zaman aksiyonu, zaman zaman dramı seyirciye yoğun bir şekilde hissettirmektedir.

Muhbir Filminin Konusu

Muhbir filmi, polisler ile gizli muhbirler arasında geçen ilişkiyi ele alıyor. Dedektif polis olan Don Lee, bir gün gerçekleştirdiği bir görev esnasında yanlış bir karar alır. Aldığı bu karar sonucunda ise yakın muhbiri yaralanır. Olan bu olay sonucu kendini suçlu hisseden dedektif Don Lee, bir daha böyle bir hataya düşmemesi gerekmektedir. Aradın bir yıl geçmiştir ve yeni bir mücevher soygunu için hazırlanan hırsızların peşine düşmüştür. Bunun için ise bu soygunu çözebilmesi için, soyguncuların arasına bir muhbir yerleştirmesi gerekmektedir. Bu muhbir işi için aklında bir isim vardır ancak hem tedirgin hem de ikna etmesi için uğraşması gerekmektedir. Bu ismi ikna etmek için çeşitli yollara başvurması gerekmektedir.

Don Lee çok zor bir ismi ikna eder

Don Lee’nin kafasında bir isim vardır ancak, o kişiyi ikna etmek oldukça zordur. Don Lee, bu soygun için Ghost Jr. düşünür. Onu ikna etmek için ise çeşitli teklifler sunar. Muhbirlik işini kabul etmek istemeyen Ghost Jr., Don Lee’nin teklifleri karşısında kendisini çaresiz hisseder ve bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Don Lee, zorda olsa Ghost Jr.’yi ikna etmiştir ancak daha önceden olduğu gibi hatalı bir karar almamalıdır. Aksi taktirde bir muhbiri de kendi hatası yüzünden ölmesini ve yaralanmasını istememektedir. Öte yandan istemeye istemeye bu teklifi kabul eden Ghost Jr. oldukça tedirgindir. Ancak teklifi bir kere kabul etmiştir ve geri dönmek imkansızdı. Artık yeni işinde yeni bir benliğe ve role bürünmesi için hazırlık yapması gerekmektedir. Muhbir filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Muhbir Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Editing

Production

Albert Yeung

İdari Yapımcı

Wang Zhongjun

İdari Yapımcı

Dai Song

İdari Yapımcı

Directing

Dante Lam

Yönetmen

Writing

Sound

Camera

Kenny Tse

Fotoğraf Yönetmeni

Crew

Kenny Tse

Sinematografi
İlk yorum yapan siz olun “Muhbir”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.