Survive the Game Konusu

Survive the Game 2021 yapım filmlerden birisi. Yaklaşık bir buçuk saat uzunluğundaki Survive the Game filminin başrollerinde Bruce Wills ve Chad Michael Murray gibi usta isimler var. Filmin yönetmen koltuğunda James Cullen Bressack otururken senaristliğini Ross Peacock üstleniyor.

Filmin Konusu

David, uzun yıllardır polis memuru olarak çalışan biridir. Artık rutin haline gelen uyuşturucu baskınlarından birinde planları ters teper. Ve David bu baskında vurulur. Yaşananların ardından zor günler geçiren David’in ortağı Cal tüm bunların hesabını sorma konusunda kararlıdır. Baskında kaçmayı başaran iki suçlunun peşine düşen Cal uzun bir süre izlerini kaybeder. Ama günün birinde veteriner Eric’in çiftliğinde aradığı adamlara denk gelen Cal, kontrolünü kaybeder.

Olayların ardından Eric ve Cal için savunmalarını verme vakti gelmiştir. Ama kıskıvrak yakaladıkları bu iki suçlunun ardından başkalarının da geleceklerinden habersizdirler. Uyuşturucu ekibinden birkaç adam daha gelir ve işler iyice karışır. Yaralı olmasına rağmen desteğe giden David, iki arkadaşıyla birlikte bu azılı suçluları alt etmeye kararlıdır.

Aldığı Ödüller

Filmin aldığı bir ödül henüz yok.

https://www.youtube.com/watch?v=sLbVmagm7pE

Survive the Game Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Survive the Game”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Survive the Game