İz Bırakmadan Konusu

İz Bırakmadan izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 yılında seyircisi ile buluşan İz Bırakmadan filmi, suç ve gerilim kategorilerinde yer alan bir film. Gerilim dolu sahneleri ve izlerken insanı geren müzikleri ile korku filmleri arasında yer almaktadır. İz Bırakmadan filminin yönetmen koltuğunda ise Gregoire Vigneron oturmaktadır. İz Bırakmadan filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Benoimt Magimel, François – Xavier Demaison, Julie Gayet. Fransa’da çekilen bu film, oldukça etkileyici bir filmdir.

İz Bırakmadan filmin konusu

Temizlik malzemeleri üreten küçük bir firmada çalışan kahramanımız, bir gün iş başvurularına bakar. Baktığı bu başvuru formlarında ise bir gün ilginç bir formüle rastlar. Daha sonrasında ise bu formülü kendi formülü gibi yönetime sunar. Ardından başvuru yapan kişiye de uyguladığı bu formülün basit bir formül olduğunu o yüzden işe alınamayacağını açıklar. Bunu kabul etmeyen kişiye ‘Biz bu formüllerle yüzlerce araştırmalar yapıyoruz bu nedenle formülünüz işe yaramaz’ diyerek gerekçe sunar.

Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir

Kahramanımız yaptığı bu işten oldukça rahatsızlık duyar ve günlerce vicdan azabı çekmektedir. Ancak öte yandan da bunun ortaya çıkmasından korkar ve sürekli yalanlarla dolu bir hayata sahip olur. Başarı uğruna bu hataya düşen adam için artık eski gibi olmayacaktır. Artık kahramanımızın hayatı yalanlarla, sonu cinayetlerle dolu ve şantaj dolu bir hayata sahip olmuştur. Gerilim dolu sahneleriyle, tüyler ürperten İz Bırakmadan filmini, sitemizden Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler dileriz…

İz Bırakmadan Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İz Bırakmadan”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.