Sürükleniş Konusu

Sürükleniş izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2018 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Sürükleniş filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Aksiyon filmler, macera filmler ve biyografi filmler kategorisinde yer alan Sürükleniş filminin yönetmen koltuğunda Baltasar Komakur oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas.

Sürükleniş filminin konusu

Sürükleniş filmi gerçek bir hayat hikayesinin beyaz perdeye yansımış hali. Sürükleniş filminin konusu, tanıştıktan çok kısa bir süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Bu iki aşık denize oldukça tutkuludur. Romantizmi de çok seven bu ikilinin zaten meslekleri de denizciliktir. İki aşık her zaman yaptıkları gibi gene bir gün denize doğru açılırlar. Ancak bilmezler ki çok yakın bir zamanda tarih kitaplarında yer alacak olan en büyük kasırga kapıda.

Ve çift hayatlarında unutamayacağı o felaketi yaşarlar

Söz konusu olan kasırga yaşanmıştır ve ikili neye uğradığını anlamadan baygın bir şekilde yatmaktadır. Tami (Shailene Woodley) kendine geldiği zaman ilk gördüğü şey Richard’ın (Sam Claflin) ağır yaralı bir şekilde yerde yatmaktadır. Tekne ise tam anlamıyla harabeye dönmüştür. Tami ise kurtarılmak zorunda olduklarını bilir. Ancak onları kurtarabilecek hiçbir şey yoktur. Okyanusun ortasında harabe olmuş gemi ile kalakalmışlardır. Tami, hem kendisini hem de hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve kararlılığı kendinde bulmaz zorundadır. Sürükleniş filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Sürükleniş Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Camera

Robert Richardson

Director of Photography

Editing

Stefan Sonnenfeld

Digital Intermediate Colorist

Production

Gary Lucchesi

Executive Producer

Annie Dodman

Production Manager

Sound

Glenn Freemantle

Supervising Sound Editor

Volker Bertelmann

Original Music Composer

Directing

Steve Danton

First Assistant Director

Art

Andy McLaren

Supervising Art Director

Heimir Sverrisson

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “Sürükleniş”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.