Ne Adam Ama Konusu

Ne Adam Ama izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2012 yılında seyirci karşısına çıkan Ne Adam Ama filmi, Almanya’ya aittir. Komedi film kategorisinde yer alan Ne Adam Ama filminin yönetmen koltuğunda Matthis Schweighöfer oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Matthias Schweighöfer ,Sibel Kekilli, Elyas M’Barek, Thomas Kretschmann, Mavie Hörbiger, Milan Peschel, Theresa Underberg, Nora Jokhosha, Pasquale Aleardi, Paul Alhäuser, Julia Niegel, Friedrich Mücke. Bol bol kahkaha atarak izleyeceğiniz Ne Adam Ama filmi, hayatın içinde var olan tiplemelerden konu alarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca dizide dikkat çeken bir diğer konu ise Sibel Kekilli’nin oyuncu kadrosunda yer alması. Kendisini tebrik ederiz.

Ne Adam Ama filminin konusu

Genç, yaşıklık ama biraz da talihsiz bir öğretmen olan Alex (Matthias Schweighofer), Kız arkadaşı olan Caroline (Mavie Hörbiger) tarafından terk edilir. Bu terk edilişten sonra bunu kendine yediremeyen Alex, artık bazı şeylerde değişiklik yapması gerektiğini düşünür. Alex artık kadınlara güven veren ancak bir o kadar da kendinden emin bir modern erkek yaratmak için çabalayacaktır.

Sürprizlerle dolu kız arkadaşı

En yakın arkadaşları olan Nele (Sibel Kekilli) ve Okke (Elyas M’Barek),Alex’e bu işin püf noktalarını en detaylı bir şekilde anlatmaya karar alırlar. Nele sürprizlerle dolu bir arkadaşıdır. Okke ise oldukça çapkın, biraz maço, ve hovarda bir adamdır. Alex, ‘Kadınların istediği erkek nasıl olur’ yanıt aramaktadır. Ancak her ne kadar bu değişimi kedisi istese de özlem duyduğu duyguyu da içinden bastıramaz. Alex’in asıl istediği şey ise onu olduğu gibi kabul edecek ve sevecek bir kadındır.

Yönetmenin ilk deneyimi

Almanya ile Amerika Birleşik Devletleri’nin ortak yapımı sonrasında çekilen Ne Adam Ama filmi, yönetmen koltuğunda oturan Matthias Schweighöfer’in ilk yönetmenlik ve senaristlik deneyimi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin başrolünde yer alan yönetmen Matthias Schweighöfer’ün yanında ayrıca oyuncu kadrosunda yer alan Sibel Kekilli oldukça dikkatimizi çeken bir isim oldu. Kahkaha dolu sahneleri, zaman zaman duygulandıran geçişleri ile seyirci karşısına çıkan Ne Adam Ama filmini, sitemizde Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ne Adam Ama Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ne Adam Ama”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.