Aşk hastası Konusu

Aşk hastası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Aşk Hastası filmi ABD’de çekilmiş, tam anlamıyla roantik komedi filmidir. 2014 yılında seyirce karşısına çıkmış olan Aşk Hastası filmi, o dönemde oldukça ilgi görmüş filmler arasında yer almaktadır. Luke Matheny’in oturduğu yönetmen koltuğunda, Aşk Hastası filmi yönetmen isminden ötürü zaten bir adım öndedir. Filmin başrol oyuncularını ele alacak olursak, Matt LeBlanc, Ali Larter, Adam Rodriguez gibi isimler yer almaktadır. Zaman kahkahaya boğulacağınız Aşk Zamanı filminde zaman zaman ise romantizmin havasına kapılarak kalbiniz pır pır atacaktır. Her şey yolunda gitmesine rağmen kahramanımız tam anlamıyla mutlu değildir. Ne yaşarsa yaşasın hep eksik, hep yarım gelmektedir. Peki bunun sebebi nedir? Para mı? Hayır para değil. Kariyer mi? Hayır kariyer değil. Arkadaş mı? Hayır arkadaş değil. Aile mi? Hayır aile de değil.

Aşk Hastası filminin konusu

Bir kadının etrafında dönen filmin temelinde Charlie Darby yer almaktadır. Bu kahramanımız oldukça mutlu ve yakışıklı bir adamdır. Çok mutlu olduğu işinde severek çalışmaktadır. Öte yandan arkadaşlarından da o kadar memnun ki, tüm arkadaşlarını çok sevmektedir. Ailesi ise onun en büyük servetidir. Çünkü çok güzel bir aile ortamının içerisinde büyümüştür. Fakat kahramanımız Charlie Darby tüm bunlara rağmen hep bir şeyler eksik gelmektedir. Tüm bu etmenler mutlu olduğu bir iş, çok sevdiği arkadaşları, yanında olmaktan güven duyduğu bir ailesi olmasına rağmem, Charlie Darby’e bir şeyler hep eksik gelmektedir.

Charlie Darby, istediği gibi bir aşka kavuşacak mı?

Charlie Darby’e eksik gelen şey ise elbette aşktır. Yaşamış olduğu kendine özgü büyük duygu boşluğu, ne yazık ki diğer şeylerden de zevk almasını engellemektedir. Bu kadar güzel ve her şeyi yolunda giden bu adam kime yaklaşsa, yaklaştığı herkes klinik olarak deliriyor. Mükemmel bir kızla tanıştığı zaman Charlie Darby için her şey başka olacaktır. Çünkü bu defa aşkı tam 12’den vuracaktır. Fakat bu aşkta önünde bir engel vardır. Bu engeli ne yapıp ne edip yenmek zorundadır. Aşk Hastası filmini Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Aşk hastası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Aşk hastası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.