Sürgündeki Adam Konusu

Sürgündeki Adam izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Sürgündeki Adam filminde, bir suçlunun, mahkumiyet altındaki bir adamın, kırsalda bir köyde yaşadıklarıdır filmin öyküsü. Sürgündeki Adam filminde Kemal, cinayet işlemiştir ve bu cinayetten ötürü cezaevine girmiştir, demir parmaklıklar arkasında yılları geçmiştir. Sürgündeki Adam’da, Kemal hapisten çıkar. Kemal hapisten çıktığı gün, karısına bir adam sarkar Sürgündeki Adam’da ve Kemal’de o adamın canına kıyar. Sürgündeki Adam ailesine kavuşamaz, yeniden cezaevine girer, mahkum olur. Kemal, uzun yıllar hapis yatar Sürgündeki Adam filminde. Kemal’in namı dilden dile yayılır, diller destana olur, namlı bir kabadayı olur. Sürgündeki Adam filminde, hapisten çıkacağa güne iki yıl kala Kemal sürgün cezasına gönderilir.

Kemal, kırsalda bir köye sürgün edilir Sürgündeki Adam filminde, köyün acımasız ağası belasına bulaşır ve kasabanın en bela adamı ile kapışır riske sokar kendini. Kasabanın belalısı ile başını derde sokan Kemal ünlü bir kabadayıdır Sürgündeki Adam filminde.Kasabanın pislik, bela adamı, kabadayı Kemal’e kafayı takmıştır, Kemal sakin temkinli davranmaktadır. Bir de kasabanın delisi vardır, mafyaya özenmektedir. Adam öldürüp şöhretli bir mafya olma derdindedir bu deli Sürgündeki Adam filminde. Sürgündeki Adam filminde Kemal, sürgünde çok zor günler geçirir, çevresinde yeni tanıştığı insanlar Kemal’i belaya doğru çekmek derdindedir. Sürgündeki Adam tövbekar olduğu için, bu pisliklere bulaşmak istemez.

Sürgündeki Adam filminin yönetmeni aynı zamanda başrol oyuncusu olan, harika performans sergileyen Cüneyt Arkın’dır. Sürgündeki Adam filminin senaryo yazarı Cüneyt Arkın’dır. Sürgündeki Adam filminin yapımcısı Çetin Dağdelen’dir. Sürgündeki Adam filminin görüntü yönetmeni Himmet Arı’dır. Sürgündeki Adam filmi tür olarak maceradır. Sürgündeki Adam filmi çok keyifli zamanlar geçireceğiniz, harika bir filmdir. Bir mahkumun yaşadığı zorluklar, belanın içine çekilmeye çalışılırken, beladan uzak durmaya çalışması öyküsüdür bu. Sürgündeki Adam filminin oyuncuları: Cüneyt Arkın, Songül Beyçe, Aytekin Akkaya, Yıldırım Gencer, Kazım Kartal’dır.

Sürgündeki Adam Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sürgündeki Adam”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Sürgündeki Adam