Sound of Freedom Konusu

Sound of Freedom, eski bir ABD hükümet ajanı olan Tim Ballard’ın, gerçeğe dayanan hikayesini ele almaktadır. Küçük bir çocuğu tacirlerin elinden kurtaran federal ajan, çocuğun kız kardeşinin hala tacirlerin elinde olduğu bilgisini alır. Gece yastığa başına koyduğu her an acımasız tacirlerin ellerinde olan çocukları düşünmekten kendini alıkoyamaz. Çok fazla suç işlendiğine şahit olmuştur. Fakat, çocuk tacirlerinin yaptıkları onun gururuna dokunmaktadır. Kendi çocuklarıyla beraber tüm çocuklar adına bir mücadele vermesi gerektiğini düşünmektedir. Küçük kız çocuğunu kurtarmak için tehlikeli bir göreve çıkmaya karar verir. Amirleri Tim’e çocukları kurtarmak için Kolombiya’ya gidemeyeceğini söyler. Tim çoktan kararını vermiştir.

Zamanı tükenmektedir ve ardından işini bırakıp kendi planını devreye sokar. Arkadaşlarına planında bahsettiğinde bunun pek mümkün olmadığını düşünürler. Dünyanın dört bir yanına dağılmış olmasından bahsedilen bir şebekeyi dağıtması hiçte kolay değildir. Tim her şeyin farkındadır. Kolombiya ormanlarının derinliklerine doğru yola koyulur. Amacı, küçük kız çocuğunu ölümden daha beter bir kaderin elinden kurtarmaktır. İki milyondan fazla çocuğun çetenin himayesi altında olduğu düşünülmektedir. Dünyayı çocuklar için daha yaşanılabilir bir hale getirmek için Uluslararası suç şebekesini çökertmesi gerekir.

Sound of Freedom’un senaryosunu kaleme alan Alejandro Monteverde, aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Jim Cavielez, Bill Camp ve Mira Sorvino gibi başarı isimler yer almaktadır. Amerikan yapımı film, 4 Temmuz 2023’te ABD’de gösterime girmiştir.

Sound of Freedom Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sound of Freedom”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Sound of Freedom