Sıkı Dostlar (Last Flag Flying) Konusu

Sıkı Dostlar (Last Flag Flying) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2018 yılın dram ve komedi filmlerinde listenin ilk sıralarında yerini alan Sıkı Dostlar (Last Flag Flying) filmi, Richard Linklater’in kaleminden beyazperdeye sunulmuştur.
Sıkı Dostlar Filminin Konusu
Filmde üç eski dostun yollarının tekrar kesişmesi ve bu kesişme ile bir ölümün perde arkasındaki gerçekleri araştırmaya koyulmaları konu ediniliyor. Larry Doc Shepherd (Steve Carell), eski bir askerdir. Oğlu ise Irak’ta askerlik yapmaktadır. Bir gün oğlunun ölüm haberini alır ve dünyası başına yıkılır. Oğlunu defnetmek için eski iki asker dostu olan, Sal Nealon (Bryan Cranston) ve Reverend Richard Mueller (Laurence Fishburne) arayarak yardım ister.
Üç arkadaş bir araya gelerek eski günlerde ki askerlik hatırlarından bahsetmeye başlarlar. Yılların verdiği yorgunluk, yaş almışlık ve savaşlarda yaşanılan başarısızlıkları anlatırken kendi aralarındaki geçmişe dair yaşanılanlar gün yüzüne çıkacaktır. Bu sebeple üç eski asker arkadaş yüzleşmek zorunda kalacaklardır.
Filmin oyuncu kadrosunda Richard Robichaux (Anorax), Lee Harrington (Jamie), J. Quinton Johnson (Charlie Washington) ve Kate Easton (Jackie) gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Sıkı Dostlar (Last Flag Flying) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sıkı Dostlar (Last Flag Flying)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Sıkı Dostlar