Şah Mat Konusu

Şah Mat izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Şah Mat filmi bir başka yabancı film uyarlamasıdır. Dört genç kızlı erkekli grup bir yazlığa giderler. Tatil sezonu daha başlamamıştır. Faruk’un gruptan bir kızı ilgisi vardır Şah Mat filminde. Kızın oldukça travmatik psikolik olarak rahatsız edici durumları vardır. Bu psikolojisi bozuk kız, Şah mat filminde kendisini yüksek bir kayalıktan aşağıya yuvarlar. Gruptaki gençlerin elleri ayakları birbirine dolanır şikayette bulunmayı polise gitmeyi düşünürler Şah Mat filminde. Faruk polisin kendilerine inanmayacağını söyler, grubu uyarır ve bu feci olayı saklamaları gerektiğini söyler. İntihar eden kızın o gece yanlarında olduğunu hiç kimse bilmemektedir Şah Mat filminde.

Faruk’un çok özel bir alışkanlığı hobisi tutkusu vardır bu da satrançtır şah mat filminde. Faruk gittiği her yere yanında bir satranç takımı götürmektedir Şah Mat filminde. Faruk artık bu grubun lideridir ve bu ölümü gizlemeye çalışacaktır. Polisin biri olayları didik didik etmektedir soruşturmaktadır, polis bu gençleri kafaya takmıştır ve gözlemektedirler Şah Mat filminde. Şah Mat filminde polisli çeşitli kantılar elde etmeye çalışır, gençleri sıkıştır Şah Mat filminde. Şah Mat filminde bu gençlere kafayı takan polisin de büyük tutkusu Satrançtır. Faruk arkadaş grubu ve bu emekli polis arasında satrançlık Şah Mat durumlar vardır.

Şah Mat filminin yönetmeni Yılmaz Atadeniz’dir. Şah Mat filminin senaryosu Faruk Peker’dir. Şah Mat filminin yapımcısı Taner Aşkın’dır. Şah Mat filminin görüntü yönetmeni Serdar Servidal’dır. Şah Mat filminin türü gerilim, macera ve polisiyedir. Şah Mat filminin türü renkli 35 mm’dir. Şah Mat filmi Türkiye’de çekilmiştir. Şah Mat filminin oyuncuları yıldız aktörler başarılı oyuncular Faruk Peker, Şehnaz Dilan, Arzu Aydın, Salih Kırmızı, Gökhan Mete, Selçuk Dinçer’dir.

Şah Mat filmi yıldızların buluştuğu harika bir filmdir. Şah Mat filmin mutlaka seyretmelisiniz. Şah Mat filmi oyunculukları sahneleri, müzikleri harika kadrosu, unutulmaz rejisiyle çok seveceğiniz beğeneceğiniz harika bir yapımdır. Şah Mat filmini mutlaka izlemelisiniz. Şah Mat filmini çok seveceksiniz. Şah Mat filmi muhteşem bir filmdir.

Şah Mat Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Şah Mat”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.