Ruh Kapanı (Operacja: Soulcatcher)

Ruh Kapanı (Operacja: Soulcatcher) Konusu

Ruh Kapanı, Kiel ağabeyi Piotr’a bir balıkçı teknesinde sohbet ederken; yerel diktatörlerden biri olan General Yousif Bashir Mammadov’un savaş suçlarını görüntüleyerek kayıt altına aldığı için kaçırılan ve sahilde bir kalede tutulan Eliza Mazur’dan bahseder. Onlara, Polonya hükümeti bakanlarından biri tarafından gayri resmi bir görev verilmiştir. Görev, Eliza’yı tutulduğu yerden kurtarmak ve elindeki kanıtları götürüp talimatı veren bakana teslim etmektir. Görevi başarıyla tamamlayıp para ödül almak isteyen ağabey ve kardeş kolları sıvar. Bu görev için Piotr, Harbir ve Brk adlı iki özel harekatçıyı daha ekibe dahil eder. Fakat kod adı ‘Fang’ olan ağabey Kiel’in gözü bu iki adamı hiç tutmaz. Oraya vardıklarında kendilerini bir rehberin karşılayacağını ve Eliza’yı elleriyle koymuş gibi bulacaklarını düşünürler. İşler hiçte beklenildiği gibi ilerlemez.Onları karşılayacağını düşündükleri rehber çoktan öldürülmüştür.

Ekip, yüzü dövmelerle dolu olan Burza tarafından göz hapsine alınmıştır. Burza’nın peşine takılarak kötü adamları yakalamak isterler. Hem Eliza’yı hem de onun USB belleğe kaydetmiş olduğu belgeleri bularak sevinirler. Başlarının daha büyük bir belada olduğunun farkında değillerdir. Yaydığı ışın dalgalarıyla normal bir insanı, saldırgan bir canavara çeviren makinenin varlığından habersizlerdir. Artık Kiel için görev, kardeşinin intikamını almaktır.

Polonya yapımı aksiyon-gerilim filminin yönetmen koltuğunda Daniel Markowicz oturmaktadır. Markowicz, aynı zamanda filmin senaristliğini üstleniyor. Filmde, Piotr Witkowski, Michel Burdan, Jacek Koman ve Aleksandra Adamska gibi ünlü isimler rol alıyor.

Ruh Kapanı (Operacja: Soulcatcher) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ruh Kapanı (Operacja: Soulcatcher)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Ruh Kapanı