Suikastçilerin Şifresi

2011104 dk,

Tek amaç dünyayı kurtarmak! Sonuç ne olursa olsun.

Suikastçilerin Şifresi Konusu

Suikastçilerin Şifresi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Suikastçilerin Şifresi Filmi ilk defa 2011 yılında izleyici karşısında yer aldı. Daha sonra ise unutulamayan filmler arasında yerini alarak sürekli televizyonlarda gördüğümüz filmler arasında yer aldı. Hem izleyenleri etkisi altına almayı başarmış hem de zihinlerde yer etmiş olan bu film, 2011 yılında vizyona girdi.

Suikastçilerin Şİfresi Oyuncu kadrosu

Aksiyon ve gerilim filmleri arasında yerini alan Suikatçiların Şifresi, zaman zaman nefes kesen sahneleriyle, zaman zaman ise gerilimi doruklarda yaşatıyor. Suikastçilerin Şifresi oyuncu kadrosu ise şu şekilde sıralanıyor;

Suikastçilerin Şifresi Filmi konusu

Birbirinden farklı 3 ulustan oluşan suikastçiler, kültür ve yaşam tarzı açısından birbirinden oldukça farklı hayatlara sahiptir. Bu 3 kişi her ne kadar birbirinden farklı olsa da tek bir amaç için bir araya geleceklerdir. Görvlerini yerine getirmekten başka bir şansları yoktur. Görevleri ise  içerisinde gizli bir silah projesi olan bilgisyar diskini ele geçirmek. Eğer ele geçiremezlerse hayat bambaşka bir hal alacak ve artık yasaların pek önemi kalmayacak. Bu sebepten ne yapıp ne edip o bilgisayar diskini ele geçirmeleri gerekmektedir. Peki kahramanlarımızı bu süreçte neler beklemektedir. Yaşayacakları ve yaşadıkları pek çok şey artık onları hedefe kilitleyecektir. Aksiyon ve gerilim dolu sahnelerle zaman zaman boğazınızın düğümleneceği bir film sizlere sunuyoruz. Suikastçilerin Şifresi filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Suikastçilerin Şifresi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Suikastçilerin Şifresi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.