PVC-1 Konusu

PVC-1 izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2007 yılında seyirci ile buluşarak ses getirmeyi başarmış filmler arasında yerini alan PVC-1, Spiros Stathoulopoulos yönetmenliğinde çekilmiştir. ABD ve Kolombiya’da geçen bu filmin başrol oyuncuları ise Merida Urquia, Daniel Paez, Alberto Sornoza’dır.

PVC-1 filminin konusu

Teröriistlerin saldırısına uğraması sonucu kaçırılarak canlı bomba haline getirilen bir kadının hikayesini anlatan PVC-1, oldukça ses getirmeyi başarmış bir film. Genç bir kadın bir gün uyandığı zaman hayat artık onun için hiçte eskisi gibi olmayacaktır. Genç kadın fidyeciler tarafından kaçırılmıştır ve büyük bir yaşam mücadelesi vermeye başlamıştır. Devlet yetkileri ise harekete geçtiğinde ise teröristler çoktan kaçma hazırlıkların başlamışlardır. Kaçma hazırlıklarına başlayan teröristler kaçırdıkları genç kadını elbette geri eskisi gibi bırakmayacaktır. Çünkü genç kadının boynuna PVC borularından oluşan ve içerisine patlayıcı maddeler ile çevrelendirilmiş kolye yapmışlardır. Genç kadın artık canlı bombadır. Zamana karşı büyük bir mücadele vermeye başlayan bu kadın, ne yapıp ne edip bu kolyeden kurtulmaya çalışacaktır. Bunun için ise bundan kurtulmanın yollarını arar.

PVC-1’de gerilimi ruhunuzda hissedeceksiniz

Gerilim ve dram içeren bu film, her anında insanın kanını dondurmayı başarıyor. Büyük bir gerilim içerisinde izleyeceğiniz PVC-1’i izledikten sonra nefesiniz kesildiğini hissedeceksiniz. Film oldukça başarılı ve ses getirmeyi başarmış filmler arasında yerini almaktadır. Filmi Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İYİ SEYİRLER DİLERİZ…

PVC-1 Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “PVC-1”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.