Oğulcan (Oğulcan) Konusu

Oğulcan (Oğulcan) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cüneyt Arkın’ın üstlendiği film, Oğulcan, ünlü yönetmen ve oyuncu olan Cüneyt Arkın’ın başrolünde yer aldığı dram filmidir.
Oğulcan Filminin Konusu

Filmde evli olan bir adamın karı tarafından terk edilmesi ve oğlu ile baş başa hayata tutunmaya çalışması konu ediniliyor. Murat (Cüneyt Arkın), bir inşaat firmasında şoför olarak çalışmaktadır. Murat, bir gün eve geldiğinde karısı Zeynep’in (Güler Tomurcuk) evi terk ettiğini ve maddi imkansızlıklardan bunalıp babasının evine gittiğini öğrenir.
Murat’ın oğlu Kaan (Orhun Seydik) henüz küçük yaştadır ve babasına muhtaç bir çocuktur. Murat, oğlunu büyütmek için elinden geleni yapmaya başlar. Genç adam, çocuğunu nasıl büyütmesi gerektiği ile sorunlar yaşarken diğer taraftan işi ile ilgi problemler baş gösterir. Bu sırada Zeynep, Murat ile bir görüşme sağlar. Ancak genç kadının amacı oğlunun velayetini alma planıdır. Uzun metrajlı Melodram filmi Oğulcan, 1990 yılı yapımlı Türk filmi olarak izleyicisiyle buluşmuştur.
Filmin oyuncu listesinde Cemal Ersürel, Kadir Kök, Zafer Ergin, Ali Demirel ve Selma Yelken gibi değerli oyuncular yer almaktadır.

Oğulcan (Oğulcan) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Oğulcan (Oğulcan)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Oğulcan