Nokta ile Virgül Paldır Küldür Konusu

Nokta ile Virgül Paldır Küldür izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Nokta ile Virgül Paldır Küldür filmi 1979 yılında çekilmiş bir komedi filmidir. Çok keyifli zamanlar geçireceğiniz harika bir Yeşilçam komedisidir.Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde altın kaçakçılarının komik maceralarını seyrederiz. İki iyi yürekli arkadaş altın kaçakçıları tarafında piyon olarak kullanılır Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde. İki yakın arkadaş, dost olan Abdullah Nokta ve Enver Virgül’ün maceralarını seyrederiz Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde. Nokta ve Virgül yaptıkları, girdikleri hiçbir işte başarılı olamazlar, ayrıca sakarca davranışları sebebiyle atılırlar işlerinden. Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde aynı semtten arkadaşları Avanta Nuri adındaki bir adam, Nokta İle Virgül’ü bir gazinoya doğru yönlendirme yapar Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde.

Gazinoya ulaşırlar Nokta ile Virgül, geldikleri gazinonun sahibi Fahri kaçakçılık yapmaktadır, ayrıca kaçakçılık işiyle uğraşan bir yasadışı örgütle de bağlantısı vardır sahtekar ve kötü adamın Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde. Yurtdışına çok miktarda külçe altın kaçırılacaktır, çıkarılacaktır Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde. Bu yüklü miktarda altının İzmir limanına yanaşmış olan bir gemiye götürülmesi lazımdır. Fahri bu işi yapacak kişilerin Nokta ile Virgül olduğu kanaatindedir Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde. Fahri, Nokta ile Virgül’ü kandırır, sanki bir filmde oynayacaklarcasına altınları gemiye taşıttıracaktır. Nokta ile Virgül’ü İtalyan ortak yapımı filmde oynayacakları yalanıyla kandırır Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminde.

Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminin yönetmeni Oksal Pekmezoğlu’dur. Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminin yapımcısı Hürrem Erman’dır. Nokta ile Virgül Paldır Küldür filminin oyuncuları Nokta karakteri ile Abdullah Şahin, Virgül Karakteriyle Enver Demirkan’dır. Diğer oyuncular  Suna Yıldızoğlu, Bahar Erdeniz, Yıldırım Gencer, Huysuz Virjin’dir.

Nokta ile Virgül Paldır Küldür filmi dönemindeki önemli komedi filmlerinden olmuştur. Nokta ile Virgül komik ikililerdir. Halkımız bu tiplemeleri sevmiş bağrına basmış ve sinemada izlemiştir. İyi gişeler almış bir filmdir. Tv’de de ilgi görmüştür. Oyuncuları da şöhrete ulaştırmıştır Nokta ile Virgül Paldır Küldür  filminde. Güzel vakit geçirtecek bir filmdir Nokta ile Virgül Paldır Küldür filmi.

Nokta ile Virgül Paldır Küldür Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Nokta ile Virgül Paldır Küldür”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Nokta ile Virgül Paldır Küldür