The Trouble with Bliss Konusu

The Trouble with Bliss izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2011 yılında seyirci karşısına çıkan The Trouble With Bliss filmi, Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girdi. Dram ve komediyi güzel harmanlayarak seyirci karşısına çıkan bu film, sizleri kahkaha dolu dakikalara doğru bırakacak. Michael Knowles’in yönetmenliğinde çekilen The Trouble With Bliss, seyirci karşısına iddialı bir sunumla çıkıyor. Filmin başrollerinde ise Michael C. Hall, Peter Fonda, Lucy Liu gibi isimler yer almaktadır. Oldukça başarılı kurgusuyla, izleyenleri sıkmadan ve kahkahaya boğan sahneleriyle sevilerek izlenen filmler arasında yerini alıyor. Bol kahkahalı, zaman zaman duygulandıran The Trouble With Bliss filmini severek izleyeceğinize eminiz.

The Trouble With Bliss filminin konusu

New York’ta yaşayan ve burada oldukça sakin, sıkıcı bir hayatın içerisinde kendini yalnız hissetmekte olan kahramanımızın ismi Morris Bliss. Morris Bliss 35 yaşında, büyük bir durağanlık içerisinde yaşayan birisidir. Morris Bliss, bu sıkıcı hayattan bunalmıştır ve ona seyahate çıkmanın iyi geleceğini düşünmektedir. Fakat parası olmadığı için bu seyahat olayını bir türlü gerçekleştirememektedir. Öte yandan kahramanımızın bir işe ihtiyacı vardır. Fakat artık iş bulabileceğine inancı kalmamıştır. Çünkü bu zamana kadar her seferinde ret cevabı alan Morris Bliss, bu inancını da yitirmiştir. Morris ilerlemiş yaşına rağmen parasızlıktan dul babası ile beraber yaşamaktadır.

Morris Bliss bir gün hayatının heyecanını bulur

Morris Bliss, annesinin beklenmedik ani ölümü ise onu çok etkilemiştir. Bu ani ölümü ise üzerinden zaman geçmesine rağmen atamamıştır. Morris Bliss, bir gün hiç beklemediği bir şekilde eski bir sınıf arkadaşının 18 yaşındaki kızı ile tuhaf bir şekilde ilişki yaşamaya başlar. Bu sıkıcı hayatın içerisinden bu ilişki onu alır çıkartır. Morris Bliss, bu ilişki ile beraber artık durağan bir hayata sahip olmadığını fark eder. The Trouble With Bliss filmini Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Bol bol kahkaha atacağınız ve sıkılmadan izleyeceğiniz bu filmi şimdiden iyi seyirler dileriz.

The Trouble with Bliss Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Michael C. Hall

Morris Bliss

Sarah Shahi

Hattie Skunk / Hattie Rockworth

Brie Larson

Stephanie Jouseski

Peter Fonda

Seymour Bliss

Brad William Henke

Steven 'Jetski' Jouseski

Glenn Kubota

Mr. Charlies

Mary Goggin

Mrs. Cruxo

Art

Lucio Seixas

Production Design

Cassia Maher

Sanat Yönetmeni

Directing

Editing

Sound

Daniel Alcheh

Original Music Composer

Costume & Make-Up

Layna Roberts

Key Hair Stylist

Bria Dorsen

Key Makeup Artist

Production

John Ramos

Yapımcı

Douglas Matejka

Line Producer

Alex Balandin

İdari Yapımcı

Jon Finkel

İdari Yapımcı

Chuck Goodgal

İdari Yapımcı

Nita Goodgal

İdari Yapımcı
İlk yorum yapan siz olun “The Trouble with Bliss”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.