Nereden Çıktı Bu Velet Konusu

Nereden Çıktı Bu Velet izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Metin ve Zeki iki yakın arkadaştır. Beraber kötü durumdaki bir mahallede yaşıyorlardır. Metin sürekli çevresindeki kadınlarla ilgilenen ve onlarla eğlenmeye çalışan kayıtsız ve çevresini umursamayan birisidir. Zeki onun aksine daha dikkatli, arkadaşının arkasını toplama odaklı çevresine yararlı olmaya çalışan kendi halinde biridir.

Metin ise mahallede neredeyse bütün kadınlarla düşüp kalkmıştır. Ancak oturdukları evin sahibi kadının kira almaması için kızıyla çıkıyor gibi yapmaktadır. Kadın ise artık daha fazla uzatmanın olmadığından evlenmelerini ister.

Ev sahibi çevre tarafından Metin hakkında sürekli dedikodular duymaya başlar. Onun aslında böyle bir insan olduğunu biliyordur ancak onun bir de küçük bir çocuğa sahip olduğu dedikodusunu duyduğunda sinirlenir.

Zeki de Metin’in yaptıklarından dolayı çok çekiyordur. Sürekli onun yaptığı şeylerin cezasını o çekiyordur. Defalarca kez onun münasebete girdiği kişilerin ailesi ona saldırıyordur. Zeki çok dayak yer ve daha sonrasında Metin’in aklını toplaması için ona daha fazla sert davranmaya başlar.

İş yerlerinde de çok sevdikleri patronu artık tekelleşmeye başlayan dev sanayilerin altında ezilmiş batmasına çok yakın bir zaman kalmıştır. Bunu duyan Zeki ve Metin ona yardım etmek için çok çabalarlar ancak durum artık geri dönülemez bir noktaya gelmiştir.

Bir gün yoldan geçerlerken küçük bir çocuğun yalnız başına onları çağırdığını görürler. Çocuğun yanına gidip onun hakkında bilgi öğrenmeye çalışırlar. Çocuk kimsesiz olduğunu söylediğinde ona inanmayarak evlerine giderler ancak çocuk onları yol boyunca kovalar.  Pek çok kez saklanırlar ancak çocuğu atlatamazlar. Eve vardıklarında ise çocuk dışarıdan ağlayarak kapıya vuruyordur. Bunu duyan ikili daha fazla dayanamaz ve onu içeri alırlar. Çocuk hemen yemeklere saldırır ve uyur. Bunun üzerine onun gerçekten de yetim ve öksüz olduğuna inanırlar. Ancak bilmedikleri şey onun ne kadar değerli bir aileden geliyor oluşudur.

Nereden Çıktı Bu Velet Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Nereden Çıktı Bu Velet”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.