Sonsuz Bir Aşk Konusu

Sonsuz Bir Aşk izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2009 yılında Cemal Şan yönetmenliğinde seyirci karşısına çıkan Sonsuz filminin devamı niteliğinde olan Sonsuz Bir Aşk Filmi, Ozan Uzunoğlu imzası ile seyirci karşısına çıkmıştı. Çok fazla acı hayatları ele alan Sonsuz Bir Aşk filmi, komediye vurmayı tercih etmiştir. Bu yapısı ile son dönem komedi filmlerinden biraz daha farklı bir yol almaktadır.

Sonsuz Bir Aşk filminin konusu

Bir tanesi oldukça genç, diğeri ise orta yaşlı olan iki kişinin ortak tek bir özelliği vardır. Bu iki kişinin ortak özelliği ise kanser olmaktır. Sonsuz filmi ile tanıştığımız Volkan ile Serhan’ın ilk başlarında aralarında var olduğu düşünülen zıtlıklara rağmen, aynı hastalıktan aynı tedaviyi gördükleri bir odada tanışmışlardı. Aralarında ise sonsuz bir dostluk oluşmuştur. Bu ikili gördükleri kanser tedavisi nedeniyle yatmak zorunda olsalar da, yaşamlarının son damlalarını çıktıkları maceraları ve bu maceralar boyunca başlarına açtıkları belaları tek tek geçirirler. Bu dram olayın karşısında komedinin doğmasını sağlayan bu belalar arasında, ilk filmde filizlenen ve devam filminde de konusunu veren başka başka belalar daha devam etmektedir. Bu sayede Sonsuz Bir Aşk filmine dahil olan romantizm ile beraber romantik komedi unsurları da dahil olmuştur.

Serhan’ın bu aşk mücadelesi neyle sonuçlanacak?

13 yaşındayken töre cinayeti sebebi ile hapse giren Serhan, cezaevinde tam 20 yıl geçirmiştir. 20 . yılın ardından hastaneye sevk edilen Serhan, hayatını büyük bir pişmanlık geçirerek yaşamıştır. Serhan’ın hafızasında çokta fazla hoş anılar yer almamaktadır. Bu sebepten dolayıda duygusal anılardan yoksundur. Serhan, Volkan’ın zorlayıcı isteği üzerine güneye doğru maceraya çıkmışlardır. Serhan burada Aylin isminde bir kadınla tanışmıştır. Fakat gel görelim ki bir şekilde Volkan’ın başlarına açtığı belalarla her şey tepetaklak olmuştur. Volkan yaptığı bu hata karşısında Serhan’a karşı kendini mahcup hissetmektedir. Bu durumu düzeltmek için ise Volkan, Serhan’a söz vermiştir. Üstelik ikinci kez yolculuğa çıkılacak olan bu macerada Özlem Tekin’de dahil olacaktır. Sonsuz Bir Aşk filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Sonsuz Bir Aşk Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sonsuz Bir Aşk”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.