Kupa Ası Konusu

Kupa Ası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yapım yılı 2008 olan Kupa Ası (Ace of Hearts), Dram kategorisinde yer alan şahane bir film. David Mackay yönetmenliğinde çekilen Kupa Ası filmi, Amerika’da geçmektedir. Filmin başrol oyuncuları ise Dean Cain, Britt McKilip, Mike Dopud gibi isimlerdir.

Kupa Ası filminin konusu

K-9 polis biriminin seçkin üyesi olan Memur Daniel Harding, çok sevilen ve işini severek yapan birisidir. Memur Daniel Harding’in hem ortağı hem de en iyi arkadaşı olan köpeği Ace ile birbirlerine çok düşkündürler. Ace bir gün bi şüpheliyi yakalamaya çalışırken yanlışlıkla yaralar. Bu durum ise Ace için hiç hoş olmayacaktır. Memur Daniel Harding, Ace’nin başına gelecekleri bildiği için oldukça tedirgin ve mutsuzdur. Oldukça düşüncesiz ve dostluk nedir bilmeyen bir savcı ise Ace’nin sonunu kendinden emin bir şekilde hazırlamıştır. Savcı aldığı karar sonrasında diğer polis memurları da ikna ederek Ace’nin ötenazi yapılması gerektiğine karar verir.

Polis memuru Daniel Harding’i yeni görev beklemektedir

Alınan bu karara boyun eğmeyen polis memuru Daniel Harding, kendine yeni bir görev ilan etmiştir. Bu görevde vakti oldukça kısadır ve işi olukça zordur. Sevgili arkadaşı Ace’den vazgeçemeyen Daniel Harding, köpeğine olan inancını yitirmeyerek durumu düzeltmek için kolları sıvar. Öte yandan ailesine olan bağlılığı ve inancı, onu bu süreçte yalnız bırakmaz. Fakat kısa sürede, zor bir görevi yerine getirmek isteyen Daniel Harding’i bakalım neler bekleyecek? Ace of Hearts’ı Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kupa Ası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kupa Ası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.