Korkusuz Konusu

Korkusuz izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Korkusuz filmi büyük zevk ve heyecanla seyredeceğiniz harika bir aksiyon Türk filmidir. Korkusuz filmini çok seveceksiniz. Korkusuz filmi muhteşem bir macera filmidir. Korkusuz filmi unutulmazlar arasındadır. Korkusuz filmi yerli Rambo filmi olarak adlandırılır. Korkusuz filminde harika macera ve çatışma sahneleri vardır. Korkusuz filmini mutlaka seyretmelisiniz. Korkusuz filmini çok seveceksiniz. Korkusuz filminden çok keyif alacaksınız. Korkusuz filmi bol aksiyon arabalı karate sahneler vardır.
Korkusuz filmi Yeşilçam’daki cevher filmlerindedir. Çetin İnanç yerli boks filmi rocky’den sonra bu harika aksiyon filmini Ramboyu çekmiştir. Korkusuz filminin başrollerinde ünlü yıldızlar yer almaktadır. En başta dövüş ustası Serdar Kebabçılar olmak üzere, Hüseyin Peyda, Sümer Tilmaç gibi oyuncular vardır. Korkusuz filmi çok hızlı bir aksiyon karate filmidir. Korkusuz filminde eşkıyalar yasaları çiğnemekte dağda bozgunculuk yapmaktadırlar. Eşkıyalar dağda çoğalmıştır Korkusuz filminde. Askerlerin başında cesur cengaver bir komutan vardır adı Ömer’dir Korkusuz filminde. Yiğit askerler yüzbaşı Ömer’in önderliğinde dağlardaki eşkıyalara büyük bir saldırı düzenleme hazırlığındadırlar Korkusuz filminde. Zengin iş adamı Sait’İn geziye çıktığı sıralarda Sait’İn arabasına baskın yaparlar eşkıyalar. Yüzbaşı Ömer Serdar’ı görünce şaşırır ve sinirlenir. Bir düzine suçluyla beraber başka bir yere gönderir genç damı. Suçluların içinde birisinin abisi Ziya’dır ve Serdar’ı saklandığı yere götürür Korkusuz filminde. Serdar bu eve gelir ve olaylar kızışır. Ziya bu çiftlikte yaşayan çok gaddar bir adamdır ve Serdar’ın yanında aşkı Filiz’de vardır. Serdar, Ziya’nın kötülüklerine işkencelerine maruz kalır Korkusuz filminde. Serdar’ı toprağa gömdürür Ziya adamlarına ve kardeşlerine işkence yaptırır. Ziya, Serdar’ı eşkıya Yakup u bulup getirmesi için serbest bırakır ve mükafat verecektir eğer bu eşkıyayı yakalarsa Korkusuz filminde. Serdar dağlarda, Rambo kıyafetleri bıçağıyla bu Yakup denilen adamı ele geçirmeye çalışır Korkusuz filmide. Macera dillere destan olacaktır Korkusuz filminde. Korkusuz filmi dağlarda yaşayan komando Serdar’ın muhteşem öyküsüdür.
Korkusuz filminin yönetmeni karate avantür ve macera filmlerinde tanıdığımız yönetmen Çetin İnanç’tır. Korkusuz filminin senaristi Çetin İnanç’tır. Korkusuz filmin yapımcısı Mehmet Karahafız’dır. Korkusuz filminin görüntü yönetmeni Dinçer Önal’dır. Korkusuz filminin türü aksiyon maceradır. Korkusuz filmi 35 mm renkli çekilmiştir. Korkusuz filmi Türkiye’de çekilmiştir. Korkusuz filminin oyuncuları Osman Betin , Filiz Taçbaş , Hüseyin Peyda , Sümer Tilmaç , Sami Hazinses , Mehmet Samsa , Tuğrul Meteer , Serdar Kebabçılar , Yılmaz Kurt , Mehmet Uğur’dur.

Korkusuz Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Korkusuz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Korkusuz