Kadınlar Hep Aynıdır Konusu

Kadınlar Hep Aynıdır izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kadınlar Hep Aynıdır filminde bir adam bir kıza muhafızlık, korumalık yapmaktadır ve büyük bir aşk beslemeye başlar. Kadınlar Hep Aynıdır filminde Turgut’a zengin babasından yüklü bir miras kalır ve bu paraları har vurup harman savurup bitirir Turgut, sonrasında evine haciz gelir Kadınlar Hep Aynıdır filminde. Bu haczin devlet tarafından kaldırılması için büyük miktarda maddiyata paraya ihtiyacı vardır genç adamın Kadınlar Hep Aynıdır filminde. O esnada çok zengin bir fabrikatör, iş adamı olan Hayrullah Bey, Turgut’a güzel bir iş teklifinde bulunur Kadınlar Hep Aynıdır filminde. Hayrullah kızının öldürüleceği, canına kıyılacağı haberini almaktadır Kadınlar Hep Aynıdır filminde, tehditler mektup yoluyla ulaşmaktadır Kadınlar Hep Aynıdır filminde. Hayrullah, Turgut’tan bir istekte bulunur bu mektupları yazan kişiyi bulacak ve Sumru’ya muhafızlık yapıp koruması olmasını ister Kadınlar Hep Aynıdır filminde. Turgut, Hayrullah’ın teklifini kabul eder ve Sumru’yu korumaya başlar. Turgut, bu süreçte Sumru’yu korurken ona büyük bir aşk duyacaktır.

Kadınlar Hep Aynıdır filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kadınlar Hep Aynıdır filmi büyük beğeniyle seyredeceğiniz bir filmdir. Kadınlar Hep Aynıdır filmi çok seveceğiniz bir konudadır. Kadınlar Hep Aynıdır filmi zevkle izleyeceğiniz bir filmdir. Kadınlar Hep Aynıdır filmi çok güzel bulacaksınız, çok seveceksiniz. Kadınlar Hep Aynıdır filmi hafızlarınızda yer edecek bir filmdir.

Kadınlar Hep Aynıdır filminin yönetmeni Nejat Saydam’dır. Kadınlar Hep Aynıdır filminin senaryosu Özdemir Birsel, Nejat Saydam’a aittir.  Kadınlar Hep Aynıdır filminin yapımcısı Özdemir Birsel, Nüzhet Birsel’dir. Kadınlar Hep Aynıdır filminin müzikleri Rauf Tözüm’e aittir. Kadınlar Hep Aynıdır filminin görüntü yönetmeni Turgut Ören’dir. Kadınlar Hep Aynıdır filminin süresi yüz dakikadır. Kadınlar Hep Aynıdır filminin türü Dram, Duygusal, Komedi’dir. Kadınlar Hep Aynıdır filminin oyuncuları Orhan Günşiray, Belgin Doruk, Avni Dilligil, Nur İnsel, Sadettin Erbil, Kenan Büke, Hüseyin Peyda, Özdemir Han, Zeki Alpan, Yavuz Karakaş, Ayşenur Sezen, Zati Özgüler, Ahmet Turgutlu, Zeki Dinçsoy, Gülgün Erdem, Lütfü Engin, Ünal Gürel’dir.

Kadınlar Hep Aynıdır Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kadınlar Hep Aynıdır”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kadınlar Hep Aynıdır