İşte Bizim Hikayemiz

197892 dk

İşte Bizim Hikayemiz Konusu

İşte Bizim Hikayemiz filminde farklı bir aşk hikayesi vardır. Ünlü bir şarkıcı kadın ve deliler gibi hayran bir hayranının sevdasıdır bu. İşte Bizim Hikayemiz filminde, Sevgi adındaki güzeller güzeli kadın şöhretli sanat musikisi şarkıcısı Bülent’e Ersoy çok hayrandır. İşte Bizim Hikayemiz filminde Bülent’e mektuplar, telgraflar yollar bu kadın. Sevgi, şiir yazıp da gönderir aynı zamanda Bülent’e. Sevgi beklediği cevabı alamaz ve program çıkışı Bülent’in yanına gider gece kulübü önüne İşte Bizim Hikayemiz filminde. Yazdığı şiirden bahseder ve bestelenmesi isteğinde bulunur. Bülent mektuba göz atmayı unutur. Bir süre sonra Sevgi tekrar kulübe gider İşte Bizim Hikayemiz filminde.. Sevgi program çıkışı Bülent’in arabasına saklanır. Sevgi’nin arabasında olduğunu fark eden Bülent, genç kızı evine götürür. Bülent öyle yoğundur ki Sevgi’ye ilgi gösteremez, zaman ayıramaz İşte Bizim Hikayemiz filminde. Bu durumları kaldıramaz Sevgi ve yazdığı mektubu paramparça eder. Evi terk eder Sevgi ve Bülent sevginin gidişiyle birlikte parça olmuş kağıtları birleştirir ve Sevgi’nin mektubundaki şiiri okur İşte Bizim Hikayemiz filminde. Bülent bu harika şiiri besteler ve Sevgi’yi kulübe çağırır. Bülent, Sevgi’yi şok edecek bir girişim yapar ve sahnede şarkıyı okur. Bu şiir ve bestelenen şarkıyla birlikte Bülent ve Sevgi arasında bir şeyler kıvılcımlanır, aşka dönüşür İşte Bizim Hikayemiz filminde.

İşte Bizim Hikayemiz filminde Sevgi kan kanseridir. Sevgi şiirini Bülent’e ulaştırı. Bülent başta Sevgi’yi umursamaz sonra pişman olur ve kazanmaya çalışır onu. Bülent Sevgi’nin şiirini besteler. Bülent kendini affettirmek için Sevgi’yi kulübe çağırır İşte Bizim Hikayemiz filminde. Sevgi Bülent’in şiirine yaptığı besteyi çok beğenir ve aralarında aşk başlar.  Bülent evlilik teklif eder Sevgi’ye. Sevgi kanser olduğu için Bülent’e karşı mesafeli yaklaşır İşte Bizim Hikayemiz filminde.

İşte Bizim Hikayemiz filminin yönetmeni Orhan Aksoy’dur. İşte Bizim Hikayemiz filminin senaryosu Fuat Özler ve Erdoğan Tünaş’a aittir. İşte Bizim Hikayemiz filminin yapımcısı Türker İnanoğlu’dur. İşte Bizim Hikayemiz filminin müzikleri Coşkun Sabah’a aittir. İşte Bizim Hikayemiz filminin görüntü yönetmeni Çetin Gürtop’tur. İşte Bizim Hikayemiz filminin vizyon tarihi 1 Aralık 1978’dir. İşte Bizim Hikayemiz filminin süresi doksan iki dakikadır. İşte Bizim Hikayemiz filminin türü dram ve duygusaldır. İşte Bizim Hikayemiz filminin oyuncuları başta sahnelerin aranan yıldızı omak Bülent Ersoy, ve ünlü yeşilçam starı Gülşen Bubikoğlu, Suzan Avcı, Nedret Güvenç, Kayhan Yıldızoğlu, Birtane Güngör, Orhan Elmas, Devrim Parscan, Ekrem Dümer, Muammer Gözalan, Zeki Alpan, Mesut Sürmeli’dir.

İşte Bizim Hikayemiz Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İşte Bizim Hikayemiz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

İşte Bizim Hikayemiz