İşler Karışık Konusu

İşler Karışık izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İşler Karışık filminde Hüsnü ve Orhan birbirine çok benzeyen iki adamdır. İşler Karışık’da Hüsnü ve Orhan’ın birbirlerinin yerine geçmesiyle karışan durumlar, olaylar söz konusudur. İşler Karışık’ta Hüsnü, kimsesi olmayan bir adamdır. Hüseyin, Kahveci Rıza’nın yanında çırak olarak çalışmaktadır. İşler Karışık’ta Hüseyin, Ayşe’yi sevmektedir. Ayşe, zengin ve variyetli iş adamı Celal Bey’in kızıdır. Köşkün bahçesinde Hüsnü ve Ayşe sohbet ederken, Orhan ve Orhan’ın adamları Celal Bey’in köşküne girip, hırsızlık yapmaya kalkarlar. Hüsnü Osman ve adamlarını yakalar İşler Karışık filminde. Hüsnü’nün amacı Ayşe’nin babası Celal Bey’in gözüne girmektir. Bir karışıklık ve arbede yaşanır İşler Karışık’ta kötü adamlar Orhan sanarak, Hüsnü’yü alıp kaçırırlar. Orhan Hüsnü’nün yerine çıraklık yapmaya başlar. Orhan, köşk soygunu unutulup gidene kadar çıraklık yapmaya devam eder ve polislere kendini unutturmaya çalışır İşler Karışık filminde. Hırsızların içine sızan Hüsnü, içten çökertmeye çalışacaktır onları İşler Karışık filminde.

İşler Karışık filmin çok kalabalık bir ekibe sahiptir. Film karışık durumları anlatır. Sadri Alışık’ı iki farklı rolde, birbirine benzeyen Hüsnü ve Orhan rollerinde izleriz. İşler Karışık’ta Hüsnü, mahallesinde çok sevilen kahvehanede çalışan birisidir. İşler Karışık filminin zengin Celal Bey’dir. Celal Bey’in güzeller güzeli bir kızı vardır. Hüsnü, zengin kızı Celal Bey’in biricik yavrusu Ayşe’ye aşıktır. Orhan, Hüsnü’te tıpatıp benzemektedir İşler Karışık’ta. Orhan hırsızlık yapan ekibin reisidir. Celal Bey’in köşk soygunu sırasında Orhan, Hüsnü ile yer değiştirir, herkesin yanılması ile olur bu durum İşler Karışık’ya. Bu değiş tokuş durumu çok farklı olayları meydana getirir, güldürü daha da doruk noktaya gelir.

Orhan’ın bir de metresi Leyla vardır, Hüsnü’yü tanıyamaz, anlamaz ve filmin sonlarında Hüsnü itiraf eder Orhan olmadığını Leyla çok şaşırır. Tokat yer Leyla’dan sonrasında.

İşler Karışık Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İşler Karışık”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

İşler Karışık