Run For Your Wife Konusu

Run For Your Wife izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Başrol oyuncularını Danny Dyer, Sarah Harding, Denise Van Outen, Neil Morrissey, Kellie Shirley, Christopher Biggins oluşan Run For Your Wife, yetişkin komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal dili İngilizce olan Run For Your Wife’yı Türkçe dublaj olarak sitemizde izleyebilirsiniz.

Run For Your Wife Filmin konusu

John Smith 5 yıldır çok mutlu olduğu büyük eşli bir evliliğe dahil olmuştur. Bu evlilikte Finsbury’de Stephanie ve Stockwell’de Michelle ile beraber yaşamaktadırlar. Ancak, John için değişen vardiyalı çalışma şekli ile devam etmektedir. John bir taksi şoförü olarak hayatının geçimini sağlamaktadır. Tüm olaylar ise bir gün Jhon’un farkına varmadan kahramana dönüşmesi ile beraber başlar. Finsbury ve Stockwell Polis güçleri evrak işlerinde şüpheli bir şey farkedeler. Ancak Jhon polislerden önce davranmıştır sürpriz balonu patlatmak üzeredir.

Aksiyon dolu sahneler artık başlamıştır

Run For Your Wife’ın aksiyonu, John’un saf komşusu olan Gary Gardner’ın yardımı sonucu, polisi engellemeye çalışan ve iki sevgi dolu karı kocayı engellemeye çalışan Kuzey ve Güney Londra arasında koşturduğu bir sonraki gün boyunca gerçekleşir. Asıl olaylar ise yüz yüze geldikten sonra başlamaktadır . 2012 yılında seyirci ile buluşan Run For Your Wife, komedi filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ron Coony ve John Luton’un ortak çalışması ile yönetmen koltuğunda yerlerini aldıkları bu filmde, kahkaha atmak garanti. Birleşik Krallık’ta gerçekleşen bu film ile beraber komediye sizde dahil olacaksınız.

Roller kime ait!

Jhon Smith rolüne hayat veren isim Danny Dyer. Stephanie karakterine hayat veren isim ise Sarah Harding. Stockwell Michelle karakterine hayat veren isim Denise Van Outen. Gary Gardner karakterini canlandıran kişi ise Neil Morrissey’dir. Film boyu sağlam oyuncularla kahkahaya boğulacağınız bu filmi sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler dileriz…

Run For Your Wife Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Run For Your Wife”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.