İnancın Zaferi (Overcomer) Konusu

İnancın Zaferi film konusu şu şekildedir: John Harrison (Alex Kendrick) basketbol koçluğu yaparak geçimini sağlamaktadır. Tabii tek amacı geçim sağlamak değildir. Şampiyonluk hayalleri kuran yetişkin adam, beklenmedik bir haberle adeta yıkılır. Kentin en büyük istihdam alanı olan fabrika aniden kapatılır. Bu yüzden binlerce aile bir anda başka şehirlere göç etmeye başlar. John hem kendisi hem de ailesi için endişe etmeye başlar. Ne yapacağını, bu hayata tam olarak nasıl devam edeceğini bir türlü bilemez.

Başka bir şehirden koçluk teklifi alan John bu teklifi kabul edip eşi Amy ile yeni bir hayata başlayacak mı? Yoksa teklifi reddedip aynı şehirde devam mı edecek? Heyecanla izliyoruz. Bir gün beklemedikleri anda azimli bir atletle tanışan çift, hayallerine kavuşmak istedikleri bu yolda atletten yardım alabilecek midir?

Başrolde gördüğümüz Alex Kendrick aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmde Aryn Wright Thompson, Priscilla Shirer, Cameron Arnett gibi yıldız isimler de bulunuyor. Her bir anını büyük bir merakla izleyeceğiniz bu filmi çok beğeneceksiniz. Umuda ve hedeflere giden yolda neler çekildiğini göreceksiniz. Bir insanın zafere giden rotayı hayatı boyunca nasıl bir azimle çizebileceğini izleyeceksiniz.

Her bir ayrıntısı ile akıllara kazanan İnancın Zaferi, 2019 senesine en çok damga vuran yapımlardan bir tanesi olmuştu. Senaryosundan çekim tekniklerine çok beğenilen bir filmdir. İlgi çekici sinematografisine dek her yönü ile kült filmler arasına girebilecek bu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

İnancın Zaferi (Overcomer) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İnancın Zaferi (Overcomer)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

İnancın Zaferi