Günahkar Baba Konusu

Günahkar Baba izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Günahkar Baba filmi beğenerek severek izleyeceğiniz harika bir filmdir. Günahkar Baba filmini mutlaka seyretmelisiniz. Günahkar Baba çok güzel bir filmdir. Günahkar Baba film çok güzel Yeşilçam filmlerindendir. Günahkar Baba Yeşilçam’ın ilk dönem güzel örneklerindendir. Günahkar Baba filminde dönemin ünlü yıldızları buluşmuştur. Günahkar Baba filminde Cahit, çok vaariyetli zengin bir iş insanıdır. Cahit’in karşısı ve çocukları, erkek evlatları, annesi, kız kardeşi hepberaber harika bir evde yaşamaktadırlar Günahkar Baba filminde. Kız kardeşinin adı Şükran’dır. Cahit para sıkıntısına, ekonomik sıkıntıya düşer bu yüzden çok zengin bir erkekle evlenmeye zorlar kız kardeşini, Şükran istemediği biriyle, bir fabrikatörle evlenecektir Günahkar Baba filminde. Şükran evlenmek için Saltuk adındaki birini sevmektedir, önce sevgili olurlar Günahkar Baba filminde. Yazdıklarla mektupla iletişim kurup, haberleşirler. Şükran abisine yani Cahit’e çok karşı çıkar ancak ne olursa olsun abisi kabul etmez, ille de evlenecektir Günahkar Baba filminde. Şükran mecburen evlenmeyi kabul eder Günahkar Baba filminde. Şükran, sevgilisinde kalan mektupları getirmesi için yengesi Melek’ten ricada bulunur Günahkar Baba filminde.

Günahkar Baba filmi siyah beyaz izleyeceğiniz muhteşem bir filmdir. Günahkar Baba filmine bayılacaksınız. Günahkar Baba filminin yönetmeni Arşavir Alyanık’tır. Günahkar Baba filminin senaryosu Fikret Arif’e aittir. Günahkar Baba filminin yapımcısı Arşavir Alyanak, Memduh Ün’dür. Günahkar Baba filminin türü dramdır. Günahkar Baba filmi siyah beyaz çekilmiştir. Günahkar Baba filmi Türkiye’de çekilmiştir. Günahkar Baba filminin oyuncuları önemli aktörler, aktrisler yıldızlar Muhterem Nur, Kenan Pars, Gülderen Ece, Muazzez Arçay, Memduh Ün,Birsen Kaplangı,Saltuk Kaplangı,Rukiye Göreç, Celal Ersöz, Sadri Karan,Arşavir Alyanak, Berc Zorian’dır.

Günahkar Baba çok değerli bir dramadır. Günahkar Baba filmini izlerken göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Günahkar Baba filminde çok güzel duygusal sahneler vardır. Günahkar Baba filmi sizin içsel dünyanızı çok iyi hissettirecek. Günahkar Baba filminde aşk sevgi duygularını yeniden yaşayacaksınız.

Günahkar Baba Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Günahkar Baba”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Günahkar Baba