Fury Konusu

Fury izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İlk defa 2014 yılınd seyirci karşısına çıkan Fury, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Çin’e aittir. Savaş filmleri, aksiyon filmleri ve dram filmler kategorisinde yer alan Fury filminin yönetmen koltuğunda David Ayer oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır; Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña, Jon Bernthal, Jim Parrack, Brad William Henke, Scott Eastwood, Jason Isaacs, Kevin Vance, Xavier Samuel, Alicia von Rittberg, Anamaria Marinca, Eugenia Kuzmina, Jake Curran, Eric Kofi Abrefa, Adam Ganne, Jack Bannon, Marek Oravec, Zach Avery, Marlon Blue, Jamie B. Chambers.

Fury filminin konusu

1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerini anlatan Fury, Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman’dan oluşan müfrezenin savaş anını anlatıyor. Bu müfrezenin 300 düşman askeri ile karşılaşmasını ve bütün imkansızlıklara rağmen canları pahasına nasıl savaştıkları 24 saati izleyiciye sunuyor. 300 kişilik bir ordunun karşısında sadece 5 kişilik askeri ekip, zırhlı tankları ile Almanya’da savaşın ortasında kalır. Bu 5 kişilik ekip Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı bir ekiptir.

5 kişilik ekip kurtulabilecek mi?

Sayı olarak oldukça az olan bu ekibin cephane gücüde çok ama çok zayıftır. 5 kişilik grubu komutanlık eden Çavuş Wardaddy’nin Avrupa’nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi ise askerlerini bu Nazi askerlerinden korumak ve onları güvenli bir şekilde Amerika’ya götürmek. 20 . yüzyılın en çok kan dökülen yıllarından olan 1945 yılını anlatan Fury filmi, savaş dramını gayet başarılı bir şekilde ele almıştır. Fury filminin başrol oyuncuları ise Brad Pitt, Shia LaBeouf ve Logan Lerman’dır. Fury filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Fury Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Brad Pitt

Don 'Wardaddy' Collier

Shia LaBeouf

Boyd 'Bible' Swan

Logan Lerman

Norman Ellison

Michael Peña

Trini 'Gordo' Garcia

Jon Bernthal

Grady 'Coon-Ass' Travis

Jim Parrack

Sergeant Binkowski

Brad William Henke

Sergeant Davis

Scott Eastwood

Sergeant Miles

Jason Isaacs

Captain Waggoner

Kevin Vance

Sergeant Peterson

Production

Brad Pitt

İdari Yapımcı

Ben Waisbren

İdari Yapımcı

David Ayer

Yapımcı

Editing

Art

Andrew Menzies

Production Design

Mark Scruton

Sanat Yönetmeni

Malcolm Stone

Set Decoration

Costume & Make-Up

Anna B. Sheppard

Costume Design

Crew

Ben Cooke

Stunt Coordinator

Sound

Marc Fishman

Sound Re-Recording Mixer

Steven Price

Original Music Composer

Directing

David Ayer

Yönetmen

Writing

İlk yorum yapan siz olun “Fury”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.