Fakir Bir Kız Sevdim Konusu

Fakir Bir Kız Sevdim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Fakir Bir Kız Sevdim filmi çok seveceğiniz, beğeneceğiniz harika bir yapımdır. Fakir Bir Kız Sevdim filmini mutlaka seyretmelisiniz. Fakir Bir Kız Sevdim oyunculukları mekanları rejisiyle muhteşem bir yapımdır. Fakir Bir Kız Sevdim filmini mutlaka seyretmelisiniz. Fakir Biz Kız Sevdim filminde çok zengin bir iş insanı güzeller güzeli bir kadına aşık olur. Çok zengin trilyoner bir gaddar babanın oğludur Cüneyt, mecburen nişanlanacaktır bir kızla. Fakir Bir Kız Sevdim filminde Cüneyt arkadaşlarına ve nişanlanacağı şımarık kıza bir oyun oynar Fakir Bir Kız Sevdim filminde. Cüneyt hepsine battığını iflas ettiği yalanını söyler Fakir Bir Kız Sevdim filminde. Nişanlısı Cüneyt’in bu yalanını kabullenemez ve ayrılır ondan Fakir Bir Kız Sevdim filminde. Arkadaşları da nişan törenine katılmaz Fakir Bir Kız Sevdim filminde. Cüneyt bulundan çevrenin dışına iter kendini ve yoksul bir mahallede zaman geçirmektedir artık. Bir Kız Sevdim filminde bir işçiyle birlikte Kumkapı’da yaşamını devam ettirmeye başlar Bir Kız Sevdim filminde. Cüneyt’in amacı burada büyük bir aşk bulmaktır.

Fakir Bir Kız Sevdim filmi Türkiye’de çekilmiştir. Fakir Bir Kız Sevdim filminin türü macera ve melodramdır. Fakir Bir Kız Sevdim filminin süresi yüz üç dakikadır. Fakir Bir Kız Sevdim filminin yönetmeni Sırrı Gültekin’dir.Fakir Bir Kız Sevdim filminin senaryosu Sadık Şendil’e aittir. Fakir Bir Kız Sevdim filminin görüntü yönetmeni Nedim Akanlar’dır.Fakir Bir Kız Sevdim filminin yapım şirketi Gültekin Film’dir. Fakir Bir Kız Sevdim  yapımcısı Sırrı Gültekin’dir. Fakir Bir Kız Sevdim filminin star oyuncuları, aktörleri aktrisleri Cüneyt Arkın, Gönül Yazar, Münir Özkul, Oya Tarı, Semih Sezerli, Tanju Okan’dır.

Fakir Bir Kız Sevdim filmi Cüneyt Arkın’ın harika filmlerindendir. Fakir Bir Kız Sevdim filmi harika bir dram melodram filmidir. Fakir Bir Kız Sevdim filminin başrolünde Cüneyt Arkın oynamaktadır ve muhteşem bir performans sergilemektedir. Fakir Bir Kız Sevdim filmine bayılacaksınız

Fakir Bir Kız Sevdim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Fakir Bir Kız Sevdim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Fakir Bir Kız Sevdim