Centilmen (The American) Konusu

2010 yılında vizyona giren Centilmen filmi gerilim ve dram türünün başarılı örneklerinden birisi. Anton Corbjin tarafından yönetilen Centilmen filminin senarist koltuğunda Martin Booth ve Rowan Joffe var. George Clooney’in başrolde olduğu filmde ünlü isme Thekla Reuten ve Bruce Altman eşlik ediyor.

Filmin Konusu

Jack, kiralık katil olarak hayatını sürdüren bir adamdır. Her geçen gün daha fazla saygınlık kazanan Jack artık ustalaşmış ve herkesin çekindiği biri haline gelmiştir. Son bir iş daha aldıktan sonra emekli olmaya karar verir. Tam da bu durumdan dolayı her zaman yaptığı gibi iş almadan önce İtalya’nın sakin bir kasabasına yerleşir ve burada zaman geçirmeye başlar. Kendisine isim burada verilecektir. Dolayısıyla bir süre burada zaman geçirmek zorundadır.

Gittiği kasabadaki rahiple dost olan Jack, oranın yerlilerinden birisi olan Clara’dan hoşlanmaya başlar. İşte tam da bu noktada her şey sarpa sarar. Çünkü Jack oraya tatile değil görev için isim almaya gitmiştir. Ve bu iki insanla arasındaki bağ işlerini her geçen gün daha fazla zorlaştırır.

Aldığı Ödüller

Filmin aldığı bir ödül bulunmuyor.

Centilmen (The American) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Centilmen (The American)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Centilmen