Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps)

2010133 dk,

Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps) Konusu

Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 ABD yapımı dramatik yapımlar arasında yer alan Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps) adlı yapımın yönetmenliği Oliver Stone tarafından yapılmıştır. Filmin başrollerinde ise Stephen Schiff, Bryan Burrough ve Allan Loeb görev almıştır.

Sinema tarihinin en büyük anti-kahramanları arasında gösterilen efsane Gordon Gekko yeniden beyazperdede bir araya geliyor. Ünlü yönetmen Oliver Stone’un 1987 yılında finans piyasasındaki çetin mücadeleyi anlattığı “Wall Street” adlı filminde yer alan Gordon Gekko, kimi zamanlarda aldığı sert ve kural tanımaz kararlarıyla hafızalara kazınmayı başarmıştır. Wall Street’in en parlak yıllarını yaşadığı dönemde özellikle içeriden bilgi alarak servetini katlayan Gekko’nun maceraları şimdi aradan 20 yıl geçmesi ardından yeniden gündeme geliyor. “Wall Street” filminde de Gekko’yu canlandıran ünlü ABD’li aktör Michael Douglas, 20 yıl sonra çekilen”Money Never Sleeps – Para Asla Uyumaz” adlı filmde de aynı karakterle başrollerden birisini üstleniyor. Douglas’ın büyük övgüler kazanmasına neden olan Gekko, gerçek hayatta 1980’li yıllarda özellikle riski yüksek tahvillerde yaptığı işlemlerle milyarlarca dolarlık servet yapan Michael Milken’i model alarak yaratılmış bir karakter.

Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Michael Douglas

Gordon Gekko

Shia LaBeouf

Jacob Moore

Josh Brolin

Bretton James

Carey Mulligan

Winnie Gekko

Susan Sarandon

Sylvia Moore

Eli Wallach

Julie Steinhardt

Unknown

Harry Cohen

Sound Effects Designer

Rodrigo Prieto

Director of Photography

Claire Forlani

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Borsa: Para Asla Uyumaz (Wall Street: Money Never Sleeps)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Borsa: Para Asla Uyumaz