Bir Aptalın Anıları

2008110 dk

Bir Aptalın Anıları Konusu

Bir Aptalın Anıları izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2008 yılına ait olan Bir Aptalın Anıları filmi, dram filmler kategorisinde yer alıyor. İngiltere’ye ait olan filmin yönetmen koltuğunda Baillie Wlash oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Daniel Craig, Harry Eden, Miriam Karlin, Jodhi May, Helen McCrory, Olivia Williams,  Felicity Jones Keeley Hawes, Sid Mitchell, Alfie Allen, Claire Forlani, Mark Strong, James D’Arcy, Annabel Linder, Max Deacon, Angie Ruiz, Emilia Fox, Gina Athans, Julie Ordon, Eve, Max Robson.

Bir Aptalın Anıları filminin konusu

Joe Scott (Daniel Craig) kariyerinin zirvesine gelmiş, kendinden emin, biraz da şımartılmayı seven bir Hollywood yıldızıdır. Ancak Joe Scot, artık eskisi gibi popüler olmayı başaramamaktadır. Yani yıldızı sönmeye başlamıştır. Uyuşturucu, seks, harcanmış şöhret, hedonizm ile dolu hayat bir yandan en yakın çocukluk arkadaşı olan Boots’un ölüm haberini almış ve bu haber Joe Scott’u oldukça etkilemiştir.

Yeni bir hayatın başlangıcı

Arkadaşının ölüm haberini aldıktan sonra pek çok şeyden soğuyan Joe Scott, 1970’li yıllara, sakin, küçük kendi halinde bir İngiliz kasabasına yerleşme kararına itmiştir. Joe Scott, henüz hayatının başında gencecik bir bireydir. Masum kokan bir yaz mevsimidir. Dram filmler kategorisinde yer alan Bir Aptalın Anıları filmi, zaman zaman ağlatırken zaman zaman tebessüm ettirmeyi başarıyor. Ancak çok ağlayacağınız bir film olacaktır. En önemlisi de hayatı büyük bir trajedi tarafından değişecektir ve Joe bundan henüz habersizdir. Bir Aptalın Anıları filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

,

Bir Aptalın Anıları Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Camera

John Mathieson

Fotoğraf Yönetmeni

Production

Daniel Craig

İdari Yapımcı

Marina Grasic

İdari Yapımcı

Jan Korbelin

İdari Yapımcı

Brian Avery

İdari Yapımcı

Sean Ellis

İdari Yapımcı

Marshall Leviten

Line Producer

Winnie Li

Yapımcı

Susanne Bohnet

İdari Yapımcı

Norman Merry

İdari Yapımcı

Art

Laurence Dorman

Production Design

Fred Du Preez

Set Decoration

Sound

İlk yorum yapan siz olun “Bir Aptalın Anıları”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.