Barış Akarsu: Merhaba Konusu

Mert Dikmen’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde 28 yaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun hayatı anlatılmaktadır. Herkes tarafından sevilen ünlü müzisyenin hayatı farklı bir bakış açısından beyaz perdeye taşınmaktadır. Ani ölümüyle herkesi hüzne boğan Barış Akarsu’yu daha yakından tanımak isteyenler için harika bir film!

2004 yılında arkadaşlarının ısrarıyla katıldığı yarışma programında aldığı birincilikle adından söz ettirmeye başlayan Barış Akarsu, yarışma sonrasında albüm çalışmaları yapmıştır. Albümünün ismini de taşıyan Islak Islak şarkısıyla çıkış yapan ünlü müzisyen kısa sürede müzik severler tarafından övgü toplamaya başlamıştır. Cem Karaca’yı anımsatan tarzı ve sesiyle kısa sürede büyük hayran kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Başarılı şarkıcı birçok ödül almayı başarmıştır. 2006 yılında Yalancı Yarim dizisiyle televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Merve Sevi ile başrollerini paylaştığı dizi dönemin en sevilen dizilerinden olmuştur. Tarzı ve efendi duruşuyla tüm ülkenin sevdiği bir kişi olmayı başarmıştır.

Doğum tarihi olan 29 Haziran 2007 yılında arkadaşlarıyla Bodrum’a giderken büyük bir trafik kazası geçirmiştir. Beş gün boyunca yoğun bakımda kalan ünlü müzisyen tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştır. Bu ani veda tüm müzik dünyasını büyük bir yasa boğmuştur. 28 yaşında aramızdan ayrılan Barış Akarsu hala hayranları tarafından unutulmamıştır. Barış Akarsu: Merhaba filmi ile hayatını farklı bir taraftan görme şansı yakalayabilirsiniz.

Barış Akarsu: Merhaba Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Barış Akarsu: Merhaba”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Barış Akarsu: Merhaba