Aşkım Günahımdır Konusu

Aşkım Günahımdır izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Şahin Gök’ün yönetmenliğini yaptığı Aşkım Günahımdır 1984 yılında vizyona girmiş bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Orhan Gencebay, Oya Aydoğan, Renan Fosforoğlu, Murat Soydan ve Melih Çardak yer almıştır. Filmin hikâyesine bakacak olursak ünlü bir şarkıcı olan Orhan’ın kötü giden bir evliliği sırasında hayranı tarafından kaçırılması ve daha sonra ikisi arasında gelişen olaylardan meydana gelir.

Orhan Bey’in ofisine kimsesiz çocuklar için bir yardım konserine çıkması teklif edilir ve Orhan bunu kabul eder. Bu sırada aynı gece bir film teklifi için hazırlıklar yapılmaktadır. Bu sırada karısı Oya kendisini aramış ve akşam arkadaşlarıyla plan yaptığını söylemiştir. Orhan film çekimi olduğunu söylese de Oya kendisini aldattığını düşünerek tepki göstermeye başlar.

Bu durumda küçük kızları olan Ayşegül anne ve babasının sürekli kavga etmesinden şikâyetçidir. Oya kocasının ünlü bir sanatçı olmasından, film çekimlerinden ve gazetecilerin sürekli etrafında olmasından oldukça rahatsızdır. Oya özgür olmak istediğini söyler ve Orhan’la kavga etmeye başlar. Orhan’a bir telefon gelir ve çekimler için evden çıkar. Bu sırada başına bir kadın tarafından silah zoruyla arabaya bindirilir. Bu sırada Oya balkondan kocasının tanımadığı bir kadının arabasına bindiğini görüp kendisini aldattığı yönündeki şüpheleri güçlenmiş olur.

Orhan kaçırıldığı eve geldiğinde odanın her tarafında kendi fotoğraflarını görür. Kendisini kaçıran kişi İpek adında bir kadındır ve onun sıradan bir hayran olmadığını kendisine delice âşık olduğunu söyler. Ayşegül babasının kaçırıldığını görüp annesine söyler ve bunun üzerine haber medya dünyasında büyük etki yaratmaya başlar.

Polisler haberi alır almaz Orhan’ı ve İpek’i aramaya başlar. Bu sırada evin çalışanı İpek’in amcasına haber verir ve yeğeninin silah zoruyla Orhan’ı kaçırdığını söyler. Orhan gitmeye çalışır ancak İpek silahını indirmemekte kararlıdır ve daha sonra onu çok sevdiğini, asla bırakamayacağını söyler. Amcası eve gelir ve İpek’ğin anne babasının bir trafik kazasında öldüğünü, yaşadıklarından sonra Orhan hayranlığını bir saplantı haline getirdiğini söyler. Amcasının İpek’i ikna etmesinin üzerine Orhan esir tutulduğu evden çıkar ancak kendisini istediği zaman görmesine izin verdiği İpek’e sadece hayran olarak bakmaktan vazgeçer. Oya ile olan mutsuz evliliği onu İpek ile bir ilişki yaşamasına neden olur.

Aşkım Günahımdır Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Aşkım Günahımdır”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.