Analar Ölmez Konusu

Analar Ölmez izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Analar Ölmez filmi küçük bir çocuğun annesine kavuşma öyküsüdür. Analar Ölmez filminde, Sezer babasıyla, bir köşkte, zengin bir hayat içinde, bolluk içinde yaşamını sürdürmektedir. Sezer, küçük zengin çocuğu olarak yaşamına devam ederken, biricik annesininin doğum sırasında ölmediğini öğrenir Analar Ölmez’de. Yıllarca Sezercik’e babası ve ailesi tarafından annesinin doğum sırasında öldüğü yalanı söylenmiştir. Sezercik anne özlemiyle yanıp tutuşmaktadır, annesiz büyümenin acısını yaşamıştır küçük Sezercik Analar Ölmez’de. Oyuncuları olmuştur, en lüks oyuncuları olmuştur ayrıca en iyi yemekleri yemiş, en iyi kıyafetleri giymiştir ancak annesi olmadığı için kanatı kırıktır küçük Sezercik’in.Sezer, biricik annesini arayıp, bulmak ve yanlarına evlerin, köşklerine getirmek istemektedir. Babası ve diğer aile fertleri konuşurken duymuştur Sezercik, annesinin ölmediğini hayatta olduğunu Analar Ölmez’de.

Sezer annesini bulabilecek midir?  Analar Ölmez filminde Sezer, annesinin izinden gider ve yaşadığı mahalleyi öğrenir, ona kavuşup sarılmak istemektedir. Annesini bulmak için harekete geçer küçük Sezer, ancak babasından gizli saklı yapacaktır bu amacını Analar Ölmez filminde. Köşklerindeki hizmetçiler, aşçı, bahçıvan, şoför sayesinde annesinin izini bulmak için çalışmaklar yapar Sezer Analar Ölmez’de. Annesine ulaşır ve kendini tanıtmaz önce, sonradan kendini tanıtır , hasret giderirler. Gözyaşlarına boğulurlar, ağlaşırlar anne oğul. Yılların acısını çıkarırlar Analar Ölmez filminde. Harika bir tablo yaşanır filmde, sahne aşırı acıklı ve hüzünlüdür.

Analar Ölmez filminin yönetmeni Ertem Göreç’tir. Analar Ölmez senaryosu Hamdi Değirmencioğlu’na aittir. Analar Ölmez filminin görüntü yönetmeni Orhan Kapkı’dır. Analar Ölmez filminin yapım şirketi Sezer Film’dir. Analar Ölmez filminin yapımcısı Berker İnanoğlu’dur. Analar Ölmez filminin başrol yıldızlar Sezer İnanoğlu ve Perihan savaştır diğer oyuncular Serdar Gökhan,  Müzeyyen Senar, Gülistan Okan, Osman Alyanak, Şükriye Atav’dır.

Analar Ölmez Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Analar Ölmez”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Analar Ölmez