After.Life Konusu

After.Life izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan After Life filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Dram filmler, korku filmleri, gerilim filmleri ve gizem filmleri kategorisinde yer alan After Life filminin yönetmen koltuğunda Agnieszka Wojtowicz-Vosloo oturmaktadır. After Life filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Christina Ricci, Liam Neeson, Justin Long.

After Life filminin konusu

Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna (Ricci), kazadan sonra kendine gelir. Anna kendine geldiği zaman tuhaf giden ve yolunda gitmeyen bazı farklılıklar görmeye başlar. Anna, cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson)’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu fark eder. Gördüğü bu manzara karşısında aklı karışmış olan Anna, korkmuş ve hala canlı halde olduğuna inandığı için öldüğüne inanmaz. Deacon ise Anna’nın öbür dünyaya gittiğini düşünmektedir.

Anna öbür dünyaya geçişini tamamlamak üzeredir

Eliot, Deacon’a ölürle iletişim kurabildiğine ve kendisine bir tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Cenaze evinde tıkılıp kalan Anna’nın ise Eliot dışında başka hiçbir şansı yoktur. Anna en derin korkuları ile yüzleşerek, kendi ölümünü kabullenmekten başka çaresi yoktur. Ancak Anna’ın yastaki erkek arkadaşı olan Paul ise Elio’un göründüğü gibi bir adam olmadığını düşünmektedir ve ona karşı her zaman şüphelidir. Cenaze töreni yaklaşmaya başladıkça Paul’da rahatsız edici olan gerçeği çözümlemeye başlar. Ancak bunun artık geç olabilir. Çünkü Anna çoktan öbür dünyaya geçişini tamamlamak üzeredir.

After.Life Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Editing

Crew

Manny Siverio

Stunt Coordinator

Camera

David M. Dunlap

Second Unit Director of Photography

Anastas N. Michos

Camera Operator

Production

Mark Gerrard

Extras Casting Coordinator

Art

Ford Wheeler

Production Design

Lighting

Timothy Healy

Rigging Gaffer

Costume & Make-Up

Luca Mosca

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “After.Life”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.