Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die)

Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die) Konusu

Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2023 aksiyon, dram ve tarih filmleri arasında yer alan Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die) adlı yapımın yönetmenliği Edward Bazalgette tarafından yapılmış olup, filmin senaryosu ise Ingrid García Jonsson, Mark Rowley, Pekka Strang ve Zoltan Andrasi tarafından kaleme alınmıştır.

Kral Edward’ın ölümünden sonra, ülkenin her yanı parçalanırken İngiltere’nin kaderi dengede bir yerde kaldı. Yaşanan bu belirsizlik sürecinde, Bebbanburglu Uhtred ve yanında olan dostları, savaşan grupları birleştirmenin ve dünyaya düzeni eski ahaline getirmenin bir yöntemini bulmak için dünyayı gezerek destansı bir macera içerisine girerler. Çalkantılı bölgede hareket eden Uhtred ve arkadaşları, rakip olan kişiler, düşman arazi ve zorlu savaşlarda olmak üzere çeşitli zorluklarla karşı karşıya kaldılar. Fakat bu denem içerisinde olmalarına rağmen, düşmüş krala olan sarsılmaz bağlılıkları ve birleşik bir İngiltere vizyonlarının gerçekleşmesine yönelik dikkat çekici kararlılıkları ile beraber grup, arayışlarında kararlı kaldı. Uhtred ve arkadaşları yol boyunca cesur şövalyeler, zeki casuslar ve güçlü büyücüler gibi çok çeşitli karakterlerle ile karşı karşıya kaldırlar.

Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Yedi Kral Ölmeli (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Yedi Kral Ölmeli