Violent Night Konusu

Konu

Bir grup paralı asker zengin bir ailenin malikanesine baskın yapınca, Noel Baba günü (ve Noel’i) kurtarmak için devreye girmek zorunda kalır.

Özet

Paralı askerlerden oluşan bir ekip Noel arifesinde zengin bir ailenin evine girip içerideki herkesi rehin aldığında, ekip sürpriz bir savaşçıya hazırlıklı değildir. Noel Baba arazidedir ve bu Nick’in neden bir aziz olmadığını açıklamak üzeredir. Vahşi Gece, Pat Casey ve Josh Miller tarafından senaryosunun yazıldığı özgün bir senaryodan Tommy Wirkola tarafından yönetilen 2022 Amerikan Noel kara komedi aksiyon filmidir. Filmin başrollerinde David Harbour, John Leguizamo, Cam Gigandet, Alex Hassell, Alexis Louder, Leah Brady, Edi Patterson ve Beverly D’Angelo yer alıyor. Dünya prömiyerini 7 Ekim 2022’de New York Comic Con’da yapan Violent Night’ın 2 Aralık 2022’de Universal Pictures tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmesi planlanıyor.

Detay

Noel Baba rolünde David Harbour
John Leguizamo, paralı askerlerin lideri Ben rolünde.
Cam Gigandet
Alex Hassell, Gertrude’un yetişkin çocuklarından biri olan Skyler Lightstone rolünde.
Alexis Louder, çiftin kızının güzel bir Noel geçirebilmesi için tatillerini evde geçirmek zorunda kalan Skyler’ın ayrı yaşadığı eşi Margie Matthews rolünde.
Skyler ve Margie’nin kızı Trudy Lightstone rolünde Leah Brady
Alva rolünde Edi Patterson
Genç elf rolünde Ali Asghar Shah
Beverly D’Angelo, aile şirketinin başında olan ve çocuklarını aşkı için savaştıran aile reisi Gertrude Lightstone rolünde.
André Eriksen

Violent Night Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Violent Night”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Violent Night