Veda Busesi Konusu

Veda Busesi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Türkan (Türkan Şoray) fakir bir ailenin kızıdır. Güzeldir, zekidir, çalışkandır. Okul hayatındaki başarısından dolayı, Türkiye çapında bir şöhret elde etmiştir. Fotoğrafları gazetelere bile çıkmıştır. Ekrem (Tunç Okan) yüzündeki korkunç yarayla yaşamak zorunda olan, zengin bir ailenin evladıdır. Annesiyle birlikte, gösterişli, lüks bir konak içinde variyet içinde yaşamaktadır.

Annesi (Aliye Rona) Ekrem’in üzerine titremektedir. Oğlunun mutlu olması için tüm servetini harcamaya hazırdır. Gazetede Türkan’ın fotoğrafını görür görmez de harekete geçmiştir. Türkan, Ekrem’in eski eşine çok benzemektedir. Türkan’ın ailesiyle görüşmek için gecekondularına kadar gider. Türkan’ın babası Faik (Faik Coşkun) olumlu yanıt verse de, kızının düşüncesini de almak ister. Türkan başta istemez, ancak Ekrem’in annesi kendisini zamanla ikna eder. Aralarında bir yıllık anlaşma yaparlar.

Ekrem ve Türkan, evlenirler. Ekrem’in yüzündeki yara izi ürkütücüdür. Türkan, gösterişli, zengin konağın gelini olmuştur ancak mutlu değildir. Ekrem, azap çekmektedir. Güzeller güzeli bir kadının kağıt üzerinde kocasıdır, ancak ruhunun derinliklerinde yalnızlık içinde yaşamaktadır. Ekrem, cehenneme doğru sürüklenmektedir. Yüzündeki yaraya karşı insanların bakışları, ürkütücü tepkileri bezdirmiştir artık genç adamı.

Türkan, Ekrem’in istemeyecektir. Ekrem ise, yurtdışında ameliyat geçirmeye gidecektir. Ekrem, döndükten sonra olaylar daha farklı hale gelecektir.

Veda Busesi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Veda Busesi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Veda Busesi