Umut Adası Konusu

Umut Adası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2006 yılında  ilk defa seyirci karşısına çıkan Umut Adası filmi, Türkiye’ye aittir. Dram filmler, gerilim filmler ve macera filmler kategorisinde yer alan Umut Adası filminin yönetmen koltuğunda Mustafa Kara oturmaktadır. Umut Adası filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Ali Sürmeli, Zafer Algöz, Alican Yücesoy ,Arzu Yanardağ.

Umut Adası filminin konusu

Umut Adası filmi, Türkiye’de yaşayan bir grup insanın İngiltere’ye kaçak yollarla gidişini ve iyi bir eğitim almak için fırsatlar ülkesine giden genç bir kızın yaşadığı dramı anlatmaktadır. Farklı sınıf ve kültürlerden gelen ve bu insanlardan büyük bir çoğunluğunu gençler oluşturuyor. Bu insanlar yeni bir yaşama doğru ve yeni bir yerde yeni bir hayata başlamak için İngiltere’ye doğru yola koyuluyorlar. Umut Adası filminde dört ana karakter vardır. Bu dört ana karakter ile beraber aynı kaderi paylaşan ara karakterlerde olay örgüsünün oluşmasında önemli bir yer almaktadır.

Umut Adası, çaresizlerin sığınağıdır

Umuda doğru çıkılan bu yolda herkesin kendine belirlediği bir hedefi mevcuttur. Bunlar arasında yeni bir dil öğrenmek, ailelerine ekonomik açıdan yardım etmek ya da çocuğuna daha iyi bir gelecek sunmak gibi sebeplerden dolayı hareket etmişlerdir. Umut Adası, Türkiye’de yaşadıkları sorunlar karşısında yenik düşüp, çareyi İngiltere’ye gitmekte arayan göçmenlerin ve yolları Londra’da kesişen Asil, Yusuf ve Vildan’ın hikayesidir. Umut Adası filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Umut Adası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Umut Adası”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.