Torpido Yılmaz Konusu

Torpido Yılmaz izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Torpido Yılmaz filminde, zehir tacirleriyle, beyaz ticaret yapanlarla başını belaya sokan cesur, yakışıklı, atak bir gencin savaşı anlatılır. Yılmaz adında bu genci Yılmaz Güney canlandırmaktadır Torpido Yılmaz filminde. Bir kadının hayatını kurtarmaya çalışan Yılmaz, istemeden bir de cinayet olayına karışmak zorunda kalır. Kadının elinde bir çanta vardır ve eşkıya kılıklı bu mafyatik adamlar kadının elinden zorla çantayı almaya çalışırlar Torpido Yılmaz filminde. Torpido Yılmaz filminde Yılmaz, polis ekiplerinin çatışmanın yaşandığı yere geldiğine şahit olur ve polisten kaçarken çantayı da yanına alır. Yılmaz, çantayı açır ve içindekini görünce şok olur, çantanın içinde büyük bir servet değerinde uyuşturucu afyon vardır Torpido Yılmaz filminde.

Yılmaz’ın babası çok içki içen, alkolik birisidir. Yılmaz çantayı polise vermeye kalkar, babası engel olur oğluna Torpido Yılmaz filminde. Yine bir kavga, karşılıklık yaşanır Torpido Yılmaz filminde. Yılmaz alkolik babasının kendi babası olmadığını öğrenir Torpido Yılmaz filminde. Yılmaz’ın babası çok zengin bir iş adamıdır. Bu adam seneler önce annesini hamile bırakan bir fabrikatördür, o adamın oğludur Torpido Yılmaz. Babasını bulmak için girişimlerde bulunur, her yeri didik didik eder Torpido Osman. Zehir tacirleri, uyuşturcu baronları Torpido Osman’ın peşindedir. İzini bulmak için her yeri didik didik ederler.

Büyük zevkle izleyeceğiniz bir dram, macera filmidir macera tatları da vardır Torpido Yılmaz filminde. Çirkin Kral Yılmaz Güney’in harika bir performans sergilediği Torpido Yılmaz filminin yönetmeni Cevat Okçugil’dir. Torpido Yılmaz filminin senaryosu Temel Tezol’a aittir. Torpido Yılmaz filminin görüntü yönetmeni Nejat Okçugil’dir. Torpido Yılmaz filmi tür olarak maceradır. Torpido Yılmaz filmi siyah beyaz bir filmdir. Torpido Yılmaz filminin oyuncuları: Yılmaz Güney, Tülin Elgin, Avni Dilligil, Enver Dönmez, Renan Fosforoğlu, Atıf Kaptan, Necati Er, Ali Ekdal, Nusret Özkaya, Ünal Tural, Asuman Arsan, Çetin Başaran, Mehmet Büyükgüngör, Müşerref Çapın,   Kudret Karadağ, Hüseyin Zan’dır. 
  

Torpido Yılmaz Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Torpido Yılmaz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Torpido Yılmaz