Tig Gibi Delikanli Konusu

Tig Gibi Delikanli izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Tığ Gibi Delikanlı filmi harika bir yapımdır. Tığ Gibi Delikanlı filmini mutlaka seyretmelisiniz. Tığ Gibi Delikanlı zevkle izleyeceğiniz çok başarılı bir komedi filmidir. Tığ Gibi Delikanlı akıllarda yer edecek çok güzel bir filmdir. Tığ Gibi Delikanlı filmi güzel Yeşilçam komedi filmi örneklerindendir. Tığ Gibi Delikanlı filmi muhteşem bir sinema filmidir. Tığ Gibi Delikanlı filminde çok güzel kahkaha dolu sahneler vardır. Tığ Gibi Delikanlı filmi oyunculukları, hikayesi, senaryosu, rejisiyle çok başarlı bir sinema filmidir. Tığ Gibi Delikanlı filminde akıllarda yer eden harika komedi sahneleri vardır.

Tığ Gibi Delikanlı filminde Murat bir oto tamircisinde tamircidir, Ali ise lokantada çalışmaktadır bu iki arkadaş yakın dosttur. Tığ Gibi Delikanlı filminde bu iki iyi kalpli genç kenar mahallede yaşamaktadır, çok büyük istekleri, hayaller, düşünceleri vardır bu ikisinin. Tığ Gibi Delikanlı filminde Ali’nin isteği düşüncesi Hilton’a transfer olmaktır, Amerika’ya taşınmaktır. Murat ise yurt dışına çıkıp yurt dışındaki üniversitelerden birinde mühendislik fakültesinde okumaktır. Bu iki delikanlısının hayallerine, düşlerine ulaşması çok zordur Tığ Gibi Delikanlı filminde.

Tığ Gibi Delikanlı filminde bitirim bir delikanlının bir kadına aşık olmasıyla birlikte değişen hayatı vardır. Tığ Gibi Delikanlı filminde yaşama tutunmak için mücadele verirler Murat ve Ali. Tığ Gibi Delikanlı filminde Murat tamircidir, Ali ise garsondur. Tığ Gibi Delikanlı filminde bu iki delikanlının hayalleri, düşleri büyüktür. Ali ve Murat’ın hayatlarına devam ettikleri kenar mahallede bu tarz düşleri yoktur insanların. Eğer insan isterse tüm hayallerinin gerçek olacağını düşünmektedir Gül, bu yüzden Murat’ın karşısına diktir. Gül çok zengin ve harika güzelliktedir. Bu delikanlıya aşıktır Gül. Şöyle bir durum vardır ki Gül ve Murat arasında ekonomik uçurum sınıf farkı vardır.

Tığ Gibi Delikanlı filminin yönetmeni Ülkü Erakalın’dır. Tığ Gibi Delikanlı filminin senaryosu Şevket Tuncel ve Safa Önal’a aittir. Tığ Gibi Delikanlı filminin yapımcısı Şahan Haki’dir. Tığ Gibi Delikanlı filminin görüntü yönetmeni Memduh Yükman’dır. Tığ Gibi Delikanlı filminin süresi yetmiş altı dakikadır. Tığ Gibi Delikanlı filminin türü komedidir. Tığ Gibi Delikanlı filminin renkleri siyah beyaz’dir. Tığ Gibi Delikanlı Türkiye’de çekilmiştir. Tığ Gibi Delikanlı filminin oyuncuları ünlü aktrisler aktörler Tanju Gürsu, Filiz Akın, İzzet Günay, Serpil Gül, Ahmet Tarık Tekçe, Suphi Kaner, Hüseyin Baradan, Mualla Sürer, Hulusi Kentmen, Vahi Öz, Necdet Tosun, Mine Soley, Mehmet Arslan, Sadi Mutlu, Faik Coşkun, Zuhal Tan, Kamer Sadık, Aycan Can, Tülin Dilek, Mahmure Handan, Talia Saltı’dır.

Tig Gibi Delikanli Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Tig Gibi Delikanli”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Tig Gibi Delikanli