The Good Shepherd Konusu

Dünyanın en gizli ve en çok merak edilen servislerinden bir tanesi olan CIA’i keşfetmek için kendinizi hazır hissediyor musunuz? Edward Wilson, Amerika’nın liderlerini yetiştiren ve dünyaca ünlü olan Yale Ünversitesi’nde okuyan, hem ülkesinin hem de dünyanın sorunlarını duyarlı bir vatansever olarak yetişmiştir. Üniversitede dahil olduğu kardeşlik örgütü, ona ilerleyen yıllarda olaylar karşısında öngörülü ve zekice yaklaşması gerektiğini öğretecektir. Öte yandan bu örgüt Edward Wilson’u, ülkesine bağlı bir vatandaş ve yeni yeni şekillenmeye başlayan Amerikan gizli örgüt yapısı için önemli bir insan haline gelmesini sağlamıştır.

CIA için kendini adayan bir adam

İkinci Dünya Savaşı’nın patlak vermesi ile beraber CIA’in öncüsü olarak kabul edilen Strateji Servis Ofisi’nde görev alması ile beraber dünyanın en büyük gizli servisinden biri olacak bir örgütün kuruluş dönemlerinde yer alarak kendini çok farklı bir dünyanın içerisinde bulacaktır. Soğuk Savaş döneminin barındırdığı ajanlar için büyük tehlike barındırdığı bir dönemde, Edward da hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok fazlasıyla yıpranır. Bu yıpranma ise ona oldukça ağır gelmeye başlamıştır. Bu yıpranmalar sadece kendine yönelik değildir. Hem karısına karşı hem de oğluna karşı yapması gereken görevleri aksattığı için onlara karşıda kendini eksik hissetmektedir. Ancak tüm bunlar ve ne yaşanırsa yaşansın görevi uğruna katlandığı tüm bedellere rağmen katı sadaakatinden asla ama asla ödün vermeyecektir.

The Good Shepherd oyuncu kadrosu

Forrest Gump, Köstebek, Munih gibi yapıtların senaristliğini üstlenmiş olan Oscarlı Eric Roth tarafından kaleme alınmış olan Kirli Sırlar (The Good Shepherd), ikinci yönetmenlik denemesindeki Robert De Niro tarafından yönetilmiştir. Oyuncu kadrosunu ele alacak olursak başrollerinde Matt Daamon, Angelina Jolie, alec Baldwin, Joe Pesci gibi başarılı isimler yer almaktadır. The Good Shepherd Filminin diğer oyuncu kadrosu şu şekilde; Christian Slater, Molly Parker, Stephen Rea, Gordon Pinsent, Nancy Beatty, Von Flores, Daniel Kash, Molly Parker. The Good Shepherd Filmini Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirisiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

Christian Slater

Daniel Clemens

Gordon Pinsent

Cardinal Ledesna

Nancy Beatty

Lucy Gallagher

Von Flores

Father Andrews

Daniel Kash

Jeffrey Altman

Writing

Production

Sound

Gary Koftinoff

Original Music Composer

Editing

Directing

Lewin Webb

Yönetmen

Camera

Curtis Petersen

Fotoğraf Yönetmeni
İlk yorum yapan siz olun “The Good Shepherd”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.