Tatlı Hayal Konusu

Tatlı Hayal izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Murat (Sadri Alışık) iyi kalpli, emekçi, delikanlı mizaçlı bir genç adamdır. Leyla’yı(Esen Püsküllü) sevmektedir. Leyla, güzel bir genç kızdır. Zamanla, Leyla’da Murat’ı sever, aralarında aşk başlar. Rıfkı (Turgut Özatay) zengin bir işa adamıdır. Murat, Rıfkı’nın yanında çalışmaktadır. Dıştan belli etmese de, Rıfkı tehlikeli biridir. Aynı zamanda Leyla’ya aşıktır. Leyla, Rıfkı’ya asla yüz vermemiştir bugüne kadar. Murat, Rıfkı’nın Leyla’ya karşı olan hislerinden habersizdir.
Murat ve Leyla, evlenirler. Çocukları olur. Murat, Rıfkı’nın şirketinde çalışmaya devam eder. Leyla, bu durumdan rahatsızdır. Murat ve Rıfkı iki yakın arkadaş olduğı içinde, Rıfkı evlerine gidip gelmektedir. Rıfkı’nın amacı Leyla’ya yakın olmaktır.
Murat ve Leyla, yuvalarında evlatlarıyla birlikte mutlu mesut yaşarken, Rıfkı kara bir gölge gibi peşlerindedir hep. Sonunda olan olur. Murat’ın eline bir mektup geçer, mektupta Leyla’nın kendisini aldattığı yazmaktadır. Leyla, şatafatlı bir konağa gidip gelmektedir her gün, burda aşığıyla buluşmaktadır mektuba göre. Murat, çocuğuyla birlikte evi ter eder. Murat, Rıfkı’ya derdini açar, Rıfkı, sahte bir teselliyle Murat’a yardımcı olacağını, kalacağı yer konusunda yardımcı olacağını söyler.
Murat ve Leyla’nın yolları ayrılmıştır. Rıfkı, içten içe çok sevinçlidir. Tuzağı kuran da kendisidir. Sonrasında olaylar bambaşka noktaya gidecektir. İyi seyirler.

Tatlı Hayal Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Tatlı Hayal”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Tatlı Hayal