Tatlı Dillim Konusu

Tatlı Dillim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Genç ve güzel bir kadın olan Feride, öğretmen olarak bir köyde görev yapmaya başlamıştır. Burada hem öğrencileri için hem de köy halkı için canla başla çalışır. Hayattaki en büyük gayesi insanlara yardım etmek olan genç öğretmen köy halkı tarafından da baş tacı edilmiştir. Yardımlaşma ve eğitimle geçen sakin zamanlar köye gelen küçük bir kafile ile bozulacaktır.

Ferit zengin bir iş insanının oğludur, İstanbul’da hovarda bir yaşam sürer ve gününü gün eder, hayatta en çok keyif aldığı şeylerden birisi basketbol oynamaktır. Yine bir basket maçı öncesi motive olmak için bir köye gitmeye karar verirler. Arkadaşları ile yola çıkan Ferit, Feride Öğretmen’in görev yaptığı köye gelir. Burada Feride ile karşılaşan genç adam kadının güzelliği ve naif doğasından etkilenir. Bir süre sonra aşka dönüşecek olan bir takım duygulara kapılır.  Feride için de durum Ferit’inkinden farksız değildir, genç kadın da Ferit için oldukça yoğun duygular beslemeye başlar. Genç aşıklar için her şey son derece hızlı ilerler ve evlenmeye karar verirler.

Bir süre sonra arkadaşları ile birlikte İstanbul’a dönmeye karar veren Ferit, Feride’yi aklından tamamen çıkarıp eski hovarda yaşantısına geri döner. Kocasından epeyce bir süre haber alamayan Feride, daha fazla dayanamaz ve İstanbul’a gitmeye karar verir. Ferit’in yaşadığı hayatı gören kadın, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen genç kadın intikam planları için hazırlanır.

Tatlı Dillim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Tatlı Dillim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.