St George’s Day Konusu

St George’s Day izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2012 yılına ait olan St George’s Day filmi, İngiltere’ye aittir. St George’s Day filmi polisiye ve aksiyon film kategorilerinde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Frank Harper oturuyor. St George’s Day filminin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Vincent Regan, Charles Dance, Dexter Fletcher, Craig Fairbrass, Sean Pertwee, Keeley Hazell, Frank Harper,
Luke Treadaway, Nick Moran, Jamie Foreman, Ashley Walters , Neil Maskell, Zlatko Burić, Clemency Burton-Hill, Charles Venn, Velibor Topic, Ludger Pistor, Hetti Bywater, Tony Denham.

St George’s Day filminin konusu

İngiliz yapımı olan St George’s Day filmi, adeta bir ganster hikayesi olaarak karşımıza çıkıyor. Yeraltı dünyasının uyuşturucu müptelaları ganster patronları bir çatışma içerisinde soğu savaşı yaşarlar. Gansterlerden Mickey Mannock ve Ray Collishaw Rus kaçakçılar ile bir anlaşma yaparlar. Ancak daha sonradan anlaşmanın sevkiyatındayken durum bir anda tersine döner ve sevkiyat olmaz ve bir anlaşmazlık ortaya çıkar. Söz konusu olan bu anlaşmazlık içerisinden ne yaşanırsa yaşansın Mannock ve Ray Collishaw, en iyi şekilde karlı çıkarlar. Bu iki isim kendilerini bir anda zirvede görürler.

St George’s Day Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Directing

Writing

Sound

Steve Single

Sound Re-Recording Mixer

Crew

Peter Pedrero

Stunt Coordinator

Camera

Mike Southon

Fotoğraf Yönetmeni

Karl Hui

First Assistant Camera

Costume & Make-Up

Lisa Mitton

Costume Supervisor

Jacky Levy

Costume Design

Art

Monica Black

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “St George’s Day”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.