Seviştiğimiz Günler Konusu

Seviştiğimiz Günler filmi birlikte yaşamlarına devam eden üç kafadar arkadaşın öyküsünü konu ediniyor. Seviştiğimiz Günler filminde Nilüfer, Lale ve Mine aynı otel yaşamaktadırlar üç kız dostturlar. Seviştiğimiz Gümler filmide bu üç sıkı dostun hayalleri aşk birlikteliği yapmak ve  kendilerini mutlu edebilecek erkekleri bulmaktır. Ancak bu üç kız kafalarındaki erkekleri bulamazlar ne yazık ki Seviştiğimiz Günler filminde. Nilüfer, Lale ve Mine bir kararlar alırlar ortaklaşa: Bu üç kız Zengin yakışıklı kafalarına uygun erkekleri buluncaya kadar asla kimseyle beraber olmayacaklardır Seviştiğimiz Günler filminde. Eğer aralarında biri bu sözü bu yemini kararı bozarsa kaldıkları pansiyonun tam üç aylık kirasını ödemek zorunda kalacaktır Seviştiğimiz Günler filminde. Şöyle bir durum vardır ki bu üç kız arkadaş sözlerine sadık kalamayacaktır, erkekler hep peşlerindedir çünkü.

Seviştiğimiz Günler zevkle keyifle seyredeceğiniz harika bir filmdir. Seviştiğimiz Günler filmini çok seveceksiniz. Seviştiğimiz Günler filmini mutlaka seyretmelisiniz. Seviştiğimiz Günler filmi unutulmaz filmler arasındadır. Seviştiğimiz Günler filmi hafızalara kazınacak bir filmdir. Seviştiğimiz Günler siyah beyaz harika bir dramadır. Seviştiğimiz Günler filminde önemli yıldızlar, ünlü yıldızlar buluşmuştur. Seviştiğimiz Günler filmine bayılacaksınız. Seviştiğimiz Günler filmi seveceğiniz beğeneceğiniz bir film olacak. Seviştiğimiz Günler filmi çok önemli bir filmdir.

Seviştiğimiz Günler filmi 1961 yılında gösterime girmiştir. Seviştiğimiz Günler filminin türü komedi, romantik, dramdır. Seviştiğimiz Günler filminin yönetmeni Halit Refiğ’dir. Seviştiğimiz Günler filminin senaryosu Halit Refiğ ve Bülent Oran’a aittir. Seviştiğimiz Günler filminin yapımcısı Memduh Ün’dür. Seviştiğimiz Günler filminin görüntü yönetmeni Şevket Kıymaz’dır. Seviştiğimiz Günler filminin oyuncuları Orhan Günşiray, Fatma Girik, Nilüfer Aydan, Sadri Alışık, Nuray Uslu, Özden Çelik, Süha Doğan, Ayla Can, Mürüvvet Sim, Asım Nipton, Adnan Uygur, Selahattin Yazgan’dır.

Seviştiğimiz Günler Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Seviştiğimiz Günler”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Seviştiğimiz Günler